úterý, 19 září 2017 11:29

Tyršova stezka slavila úspěch

Naše škola se s hrdostí podílela na velké akci Tyršův Děčín zorganizováním Tyršovy stezky. V sobotu 16. září 2017 byla stezka zahájena v prostoru poblíž sochy Dr. M. Tyrše na Smetanově nábřeží. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše připravila pro děti stezku s osmi stanovišti, na kterých děti plnily různorodé úkoly (sportovní, vědomostní). Odměnou za absolvování stezky byl krásný odznáček, sladkost a balónek s logem školy. Naší stezkou prošlo přes 200 účastníků, což je tou největší odměnou pro celý pedagogický sbor, který Tyršovu stezku pečlivě a dlouho připravoval.

Navíc v týdnu před touto akcí naši žáci očistili sochu Dr. M. Tyrše a uklidili její okolí. V neděli 17. září se pak vybrání žáci naší školy podíleli na oficiálním uctění památky slavného děčínského rodáka.

Číst 974 krát
do 1. tříd