neděle, 31 leden 2021 17:26

Leden v 1.A

V lednu jsme si užili sněhu, bavilo nás stavět z Lega a hlavně jsme dostali svoje první vysvědčení!!!!

pondělí, 04 leden 2021 10:25

Roušky nám nevadí

Ať se děje, co se děje, v naší třídě se chceme nejen učit, ale taky se smát. A tak nám ani roušky nezabránily, abychom si v jeden pátek udělali „ den s ježečkem“, kdy jsme plnili podzimní úkoly, pak se naše třída proměnila v „ čertí školu“, kdy nejen žáci, ale také čertíci a čertice plnili zapeklité úkoly a poslední den před odchodem na vánoční prázdniny jsme už tradičně proměnili ve slavnostní – čtení, psaní, počítání, vyrábění- všechno už vonělo Vánocemi a po pohádce zazvonil zvoneček a pod stromečkem našel každý prvňáček malý dárek.

čtvrtek, 08 říjen 2020 14:06

JABLÍČKOVÝ DEN v 1.A

Povídání a čtení o jablíčkách, jablíčková matematika, jablíčkové tvoření, jablíčková tiskátka i jablíčková pochoutka=štrůdl – to bylo jablíčkové pondělní učení v naší třídě.

čtvrtek, 08 říjen 2020 14:01

Jablíčkový den v 1.B

V úterý 6. října si v 1.B užili všichni JABLÍČKOVÝ DEN. Opravdu nám všem stačilo 1 jablko a s ním jsme zvládli úplně všechno. Český jazyk, matematiku, tělocvik, hudební i výtvarnou výchovu a pracovní vyučování. A protože se dětem den moc líbil a vydařil, brzy si něco podobného zase zopakujeme.

virtuální prohlídka