Základní škola Dr. Miroslava Tyrše - ZŠ Dr. Miroslava Tyrše
Veronika Mášová

úterý, 05 listopad 2019 13:00

Halloweenské přespávání v 1.A a 1.B

Dne 3.11. proběhlo ve třídách 1.A a 1.B halloweenské přespávání. Děti přišly v krásných kostýmech, zahráli jsme si spousty soutěží, snědli hodně strašidelných halloweenských dobrot, které nám připravili rodiče a užili si spoustu zábavy.

Přes noc byli všichni prvňáčci velmi stateční a vyspali jsme se do růžova.

Zdraví třída 1.A a 1.B.

čtvrtek, 03 říjen 2019 13:51

První měsíc v 1. B

První měsíc ve škole utekl jako voda a z nás už se stali opravdoví školáčci. Moc se nám tu spolu líbí a naučili jsme se již spoustu věcí. Nejvíce se těšíme na to, až budeme umět číst a psát. Doufáme, že to bude zanedlouho.

Na fotogragii si můžete prohlédnout náš uplně první výrobek - včelku. Jsme velmi šikovní, co říkate? :-)

Zdraví prvňáčci z 1. B

čtvrtek, 03 říjen 2019 13:51

První měsíc v 1. B