pátek, 22 červen 2018 10:50

Velký úspěch našich malých baskeťáků

11. května se naši basketbalisté z druhých, třetích a čtvrtých tříd pod vedením p. Houšky zúčastnili 1. kola Jr.NBA. Tento turnaj s přehledem vyhráli a postoupili do 2. kola školní basketbalové ligy. To se konalo opět v Děčíně za účasti 8 družstev z Ústeckého kraje. Naše družstvo vyhrálo svou skupinu A a postoupilo do celorepublikového kola, které bude pokračovat po prázdninách v září. Budeme držet palce!

Naši školu reprezentovali:

2. tř. Ondra Musil, Jáchym Libich, Lukáš Vachel, Klára Zdražilová

3. tř. Jonáš Horák, Marek Houška, Saša Lažanský, Kryštof Kotek, Dennis Nečas, Honza

Sobíšek, Amálka Albrechtová, Anežka Žáčková

4. tř. Kuba Pešek, Matěj Gabriel, Ondra Špinka, Bára Luňáčková

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci.

čtvrtek, 21 červen 2018 20:34

Zábavné odpoledne

Ve středu 20. června jsme uspořádali ve školní družině Zábavné odpoledne, které bylo poslední akcí v letošním školním roce. Děti, které měly zájem, dostaly kartičky a postupně obcházely čtyři stanoviště, kde plnily dané disciplíny. Po splnění všech úkolů na ně čekala sladká odměna. Jako vždy máte možnost vše si prohlédnout v naší fotogalerii. Všem přejeme krásné prázdniny!

kolektiv vychovatelek ŠD

V rámci projektu zajišťujícího implementaci inkluzivního vzdělávání probíhal celý rok kroužek zaměřený na rozvoj matematického a technického nadání.

středa, 20 červen 2018 09:39

25. 6. - 29. 6. 2018

pondělí, 18 červen 2018 21:30

Naše výrobky

I přesto, že letošní jaro bylo velmi krátké a rychle se přehouplo do léta, my jarní tématiku nevynechali. Nahlédněte do naší fotogalerie a prohlédněte si, co vše se nám ve školní družině podařilo během března, dubna a května vyrobit.

pondělí, 18 červen 2018 09:35

Hudební festival

Páťáci se v pátek 15.. 6. zašli podívat do společenského domu Střelnice na Hudební festival. Akci podpořili svým potleskem již druhým rokem. Byl to již XIX. ročník.

pondělí, 18 červen 2018 00:01

Park Markétka

Minulý týden navštívily děti ze 3. C se školní družinou Park Markétka podél Wolkerovy ulice. Plnily si zde různé úkoly, které jsou v parku umístěny na dřevěných tabulkách.

úterý, 12 červen 2018 07:18

Branný závod

Dnes strávili žáci pátých tříd část dopoledne branným závodem v Lesoparku. Bylo zde pro ně připraveno 6 stanovišť, kde plnili různé fyzické i vědomostní úkoly. Všichni závod úspěšně absolvovali.