pondělí, 19 červen 2017 10:00

Přípravná třída 2017/2018

Znovu otevíráme úspěšný přípravný ročník vedený speciálním pedagogem pro děti v posledním roce před zahájením školní docházky nebo s odkladem školní docházky.

Dle nové legislativy lze do přípravné třídy zařadit všechny děti s odkladem školní docházky, tedy i děti bez sociálního znevýhodnění!!!

Další informace informace o přípravné třídě naleznete v přílohách článku.

pondělí, 26 červen 2017 21:33

Kouzelník Waldini

V úterý 20. června nás ve školní družině navštívil se svým vystoupením kouzelník Waldini. Byla to poslední společná akce v tomto školním roce. A jak se říká "to nejlepší nakonec" opravdu platilo. Na to, co nám kouzelník Waldini předvedl, budeme určitě dlouho vzpomínat. Ať už to byly kousky s kartami, živou holubičkou či ztraceným a znovu nalezeným prstýnkem. Největší zážitek určitě měly děti, které se na chvíli staly Waldiniho pomocníky. Na úplný závěr dostalo každé dítě nafouknutý balónek, z kterého kouzelník vytvaroval pejska nebo meč.

pondělí, 26 červen 2017 20:08

STŘÍBRO Z MLADÉHO ZÁCHRANÁŘE 2017!!

Družstvo žáků naší školy ve složení Petra Bartošová, Viktorie Strnadová, Zdeněk Martinec a David Šíma se zúčastnilo okresního kola pohybově vědomostní soutěže pro děti z 2. stupně základních škol v oblasti Ochrany člověka za mimořádných událostí a běžných rizik – Mladý záchranář  2017

Soutěž proběhla v děčínské požární stanici Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Soutěžilo se v disciplínách: požární prevence, činnost při mimořádné události, nahlášení události, test všeobecných znalostí, otázky z dopravní tématiky BESIP, znalost hasebních látek a přenosných hasicích přístrojů, obsah evakuačního zavazadla, požární útok na terč, vázání uzlů, první pomoc.

Po zvládnutí všech disciplín se výše jmenovaní umístili, ve velké konkurenci jedenácti družstev, na krásném 2. místě.

Gratulujeme!

pondělí, 26 červen 2017 11:14

Dopoledne na Mariánské louce

Jelikož se žáci 2.C nedávno vrátili ze školy v přírodě, neplánovali jsme již žádný výlet. Ale příznivá předpověď počasí rozhodla za nás. A tak jsme si udělali krásné sportovní dopoledne na Mariánské louce. Svačina v přírodě chutnala hned jinak než ve třídě. Houpačky nalákaly všechny děti. Měli jsme míče, létající talíře, bumerangy. Děti si zaběhaly, užily si přírody. Na závěr jsme to vzali přes cukrárnu a život si osladili kopečkem báječné zmrzliny, mňam!

pondělí, 26 červen 2017 06:35

Posezení u Vondráčků

Již po čtvrté se 4. B sešla na konci školního roku na malé posezení na zahradě u Vondráčků. Přišli rodiče s dětmi a užili si to. Dospělí probrali školní i neškolní problémy a starosti a děti řádily na zahradě. Sluníčko pěkně svítilo, na grilu se připravovalo různé masíčko a klobásky a stoly nabízely různé pohoštění, jak z ovoce, pečiva, sladkostí a nápojů. Příští rok se sejdeme již naposledy. Těšíme se na léto a prázdniny.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep

Partnerská škola

zs jirkov

logo mmdecin m

logo rodina m

ustecky_kraj

msmt

Jak se Vám líbí nové stránky?