pondělí, 05 prosinec 2022 16:35

Halloweenské soutěže

Členové školního parlamentu vyhlásili dvě halloweenské soutěže pro druhý stupeň.

V první soutěži šlo o nejoriginálnější fotografii s učitelem/učitelkou nebo jiným zaměstnancem školy. Členové parlamentu hodnotili originalitu a nápaditost fotografie, halloweenský motiv a zapojení učitele/učitelky. Výherní cena byla pro mnohé žáky velmi lákavá. Vítěz obdržel dárkový poukaz do Cinema City Ústí nad Labem pro dvě osoby. Do první halloweenské soutěže bylo přihlášeno šest zajímavých a nápaditých fotografií. Přesvědčte se sami.

Členové parlamentu vybrali fotografii s Verčou a Danem z 8. C, kde hlavní roli hrál pan učitel Mgr. Řezníček. Snímek pořídila Magda z 8.C. Výhercům velmi gratulujeme!

V druhé soutěži žáci připravovali nejoriginálnější halloweenský moučník či zákusek. Hodnotila se originalita, nápaditost, halloweenský motiv, vzhled a především chuť. I zde byla výherní cena pro mnohé zajímavá. Vítěz obdržel dárkový poukaz do McDonald´s Děčín v hodnotě 500 Kč. V druhé halloweenské soutěži porotci volili z devíti nádherných i chutných výrobků. Co na ně říkáte vy?

Členové parlamentu to neměli vůbec jednoduché. Nakonec plný počet hlasů získala Zuzka z 8. A. Zuzko, gratulujeme, výborná práce! Halloweenský dort byl ve všech směrech precizně proveden a chuťově naprosto famózní.

Dne 22.dubna roku 2009 jsme se zúčastnili slavnostního otevření Naučné stezky pod Kvadrberkem.

Po příchodu zástupců školníto parlamentu pod Kvadrberk jsme se seznámili s historií Henryovy lípy, která bude slavnostně zasazena při otevření naučné stezky.

Jedná se o lípu z Číny a jméno ji dali Irové ,kteří ji přivezli do Evropy. Před slavnostním otevřením byly provedeny poslední úpravy lesoparku.

15 minut před zahájením byl lesopark připraven k slavnostnímu otevření.

Učitelský sbor i žáci netrpělivě čekali na příchod pana primátora a dalších zastupců města,kteří přijeli 5 minut před plánovaným otevřením naučné stezky.