pátek, 28 únor 2020 08:02

Zimní tvoření

Letošní zima nám zatím nedala možnost postavit si venku sněhuláka, tak jsme si je aspoň ve školní družině spolu s dalšími výrobky se zimní tématikou vyráběli. Přesto stále věříme, že se nám to ještě podaří a třeba v březnu si sněhuláka postavíme a na sněhu pořádně zařádíme.

pátek, 14 únor 2020 12:28

Masopust

V úterý 11. února se ve školní družině konal Masopust. Nejdříve jsme si s dětmi popovídali o významu slova Masopust, kdy začíná a končí, jaké jsou zvyky a tradice s ním spojené. Pak jsme se převlékli do kostýmů. Masopustní průvod prošel celou školou a nakonec došel do školní jídelny, kde nám naše hodné paní kuchařky připravily pravou masopustní tabuli z dobrot, které si děti přinesly. Tímto moc děkujeme všem rodičům za koláčky, buchty, boží milosti, bábovky, záviny, ale i klobásky, šneky z listového těsta, pečivo, ovoce a další sladkosti. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to dětem nejen slušelo, ale jak jim i chutnalo.

sobota, 01 únor 2020 08:09

Odpoledne s pohádkou

Středeční odpoledne 29. ledna bylo pro děti ze školní družiny doslova pohádkové, protože si prvňáčci z 1. A společně s třeťáky zahráli pohádku Boudo, budko... A že se jim to skutečně povedlo, můžete posoudit sami.

pátek, 31 leden 2020 10:05

Opičí dráha v malé tělocvičně

V úterý 28. ledna si pro děti z druhých tříd naplánovaly paní vychovatelky trošku pohybu. A tak se společně  přesunuly do malé tělocvičny, kde jim připravily Opičí dráhu, kterou si děti postupně prošly. Dětem se sportování moc líbilo a už se těší na příště.

Vážení rodiče!

V týdnu od 24. do 28. února 2020 probíhají jarní prázdniny. Provoz zajišťuje ŠD Kosmonautů, Děčín XXVII. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 4. února u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

O pololetních prázdninách 31. 1. 2020 nebude školní družina v provozu z důvodu nedostatečného počtu zájemců.

kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny. Pokud máte zájem o umístění vašeho dítěte do školní družiny, oznamte to kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do 24. 1. 2020.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

neděle, 12 leden 2020 19:28

Břichomluvec s Matýskem

První letošní akcí školní družiny byla minulý týden návštěva pana Zdeňka Polácha - břichomluvce, který k nám zavítal s Matýskem a také s papouškem. Jejich vystoupení bylo doslova dechberoucí a úžasné, dětem se opravdu moc líbilo. Budeme rádi, když k nám ještě někdy zavítají. Malá ukázka pro Vás ve fotogalerii.

do 1. tříd
virtuální prohlídka