V souladu s ustanovením §8 odst. 2 vyhlášky č.74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání v platném znění rozhodl ředitel školy o přerušení činnosti školní družiny v době ředitelského volna a velikonočních prázdnin 3. 4. – 6. 4. 2023 pro malý zájem ze strany rodičů.

čtvrtek, 04 únor 2021 18:59

Jak se máme ve školní družině?

I přes velmí těžké období, kdy musíme dodržovat stanovená pravidla daná vládním nařízením, se všechny paní vychovatelky snaží připravit pro děti v rámci možností co nejpestřejší program. V naší fotogalerii se můžete podívat, co vše děti vyrábějí, jak si hrají a také jak si užívají letošní bohaté sněhové nadílky.

Vážení rodiče, o vánočních prázdninách 23., 28., 29., 30. a 31. 12. 2020 bude naše školní družina v provozu. Máte-li zájem o umístění Vašeho dítěte, dejte vědět kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do středy 16. 12. 2020. Děkujeme za spolupráci!

vychovatelky ŠD

pátek, 28 únor 2020 08:02

Zimní tvoření

Letošní zima nám zatím nedala možnost postavit si venku sněhuláka, tak jsme si je aspoň ve školní družině spolu s dalšími výrobky se zimní tématikou vyráběli. Přesto stále věříme, že se nám to ještě podaří a třeba v březnu si sněhuláka postavíme a na sněhu pořádně zařádíme.

pátek, 14 únor 2020 12:28

Masopust

V úterý 11. února se ve školní družině konal Masopust. Nejdříve jsme si s dětmi popovídali o významu slova Masopust, kdy začíná a končí, jaké jsou zvyky a tradice s ním spojené. Pak jsme se převlékli do kostýmů. Masopustní průvod prošel celou školou a nakonec došel do školní jídelny, kde nám naše hodné paní kuchařky připravily pravou masopustní tabuli z dobrot, které si děti přinesly. Tímto moc děkujeme všem rodičům za koláčky, buchty, boží milosti, bábovky, záviny, ale i klobásky, šneky z listového těsta, pečivo, ovoce a další sladkosti. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to dětem nejen slušelo, ale jak jim i chutnalo.

sobota, 01 únor 2020 08:09

Odpoledne s pohádkou

Středeční odpoledne 29. ledna bylo pro děti ze školní družiny doslova pohádkové, protože si prvňáčci z 1. A společně s třeťáky zahráli pohádku Boudo, budko... A že se jim to skutečně povedlo, můžete posoudit sami.

pátek, 31 leden 2020 10:05

Opičí dráha v malé tělocvičně

V úterý 28. ledna si pro děti z druhých tříd naplánovaly paní vychovatelky trošku pohybu. A tak se společně  přesunuly do malé tělocvičny, kde jim připravily Opičí dráhu, kterou si děti postupně prošly. Dětem se sportování moc líbilo a už se těší na příště.