pátek, 30 červen 2023 07:43

Krásná Lípa

29. června si třetí třídy vyjely na výlet do Krásné Lípy. Ocitli jsme se tak v srdci národního parku. S dětmi jsme navštívili expozici v Domě Českého Švýcarska, dozvěděli se spoustu nového. Den jsme si osladili zmrzlinou a bylo nám všem moc pěkně!

úterý, 06 červen 2023 11:54

V červnu vyjely třetí třídy do školy v přírodě- Zvolili jsme již vyzkoušené Heřmanice. Ubytování, strava, počasí - všechno super, a tak nám zbylo spousta času na sport, zábavu, tanec, vše se nám moc líbilo.

čtvrtek, 11 květen 2023 10:08

Plavecký výcvik

Ve středu 10. května skončila žákům 3.B. výuka plavání. Moc jsme si to užili, něco nového se přiučili a všichni si opravdu hodně zaplavali. Podobná akce nás čeká i příští rok. Děti se již těší.

úterý, 02 květen 2023 10:25

Výlet na Karlštejn

V dubnu si žáci 3.B udělali poznávací výlet na krásný Karlštejn. Prošli jsme si jeden z nabízených okruhů, viděli kopii korunovačních klenotů, nakoupili upomínkové předměty. Výlet se vydařil.

čtvrtek, 30 březen 2023 10:15

Malování na obličej

Ve středu 29. března proběhla v aule školy výtvarná soutěž v malování na obličej. I naše třída zde měla své zástupce, nejlépe se umístila Laura a Emilka, vyhrály 1. místo. Gratulujeme

středa, 22 březen 2023 11:55

Pěstitelé ve 3.B

Využili jsme příchodu jara a ve třídě se pokusili ve skupinách vypěstovat řeřichu. Ne vše se zadařilo. Ale jak je vidět na fotografiích, na chleba s máslem a tím pádem zdravou svačinu to třeťákům stačilo. Všichni zájemci si pochutnali.

čtvrtek, 02 únor 2023 11:01

Vysvědčení a divadlo

V úterý 31.ledna se žáci 3.B dočkali vysvědčení za 1.pololetí. Dopadlo to dobře. Za odměnu proto přijelo do školy divadlo, které jim svým představením zpestřilo den. Bylo to vše moc pěkné.

čtvrtek, 22 prosinec 2022 11:00

Vánoční nadílka

Poslední den v tomto roce si žáci 3.B zpříjemnili malou vánoční nadílkou. Za poslechu vánočních koled si děti vypily čaj, ochutnaly cukroví. Na závěr to nejlepší, rozdání vánočních dárků. Bylo to prima zakončení roku 2022.