Dnes žáčci 2. A oslavovali významné jubileum České republiky. V rámci projektu na oslavu výročí si každý vytvořil svůj lapbook. Zaznamenali a řekli jsme si důležité informace. Společně a s hrdostí jsme si užili tento významný den.

Na přelomu září a října žáci druhých tříd vyrazili řádit do Krkonoš. Ubytovaní jsme byli v penzionu Vápenka v Horních Albeřicích. Celým pobytem nás provázelo téma Harryho Pottera, které děti moc bavilo. Při poznávání krás našeho pohoří jsme navštívili a prošli stezku korunami stromů, navštívili lanové centrum a projeli se vláčkem Úpáčkem. Celý pobyt se velmi vydařil!

středa, 02 květen 2018 18:50

Jarní tvoření s 1.A

Žáky z 1.A vytáhlo krásné počasí za tvorbou ven. Společně jsme se procházeli v okolí parku a povídali si o divech jara. Aby nezůstalo jen u povídání, měli si žáčci ve dvojici vyrobit vlastní paletu jara. Jak se jim to podařilo, se můžete podívat.

pátek, 17 listopad 2017 16:12

Naše první společná práce

Před prodlouženým víkendem u prvňáčků zavoněla skořice a jablíčka. Děti si donesly z domovů jablka a škrabky a s neskrývaným nadšením se pustily do práce. Každý si oloupal a nastrouhal své jablíčko, všichni přiložili ruku k dílu, když se zadělávalo těsto, vymazával plech i připravovala drobenka. Výsledkem našeho dvouhodinového snažení byl skvělý koláč a dva jablečné záviny. Po obojím se jen zaprášilo. K ochutnání nezbylo, ale jak nám to šlo, se podívat můžete!

sobota, 07 říjen 2017 11:48

Hrajeme si s písmenky

Jedním z nejdůležitějších úkolů každého prvňáčka je naučit se číst. Aby se nám písmenka lépe pamatovala, cvičíme je různými způsoby. Podívejte se na jeden z nich. Jak se nám dařila naučená písmenka tvarovat z modelíny. Pro někoho hračka, někomu se až z uší kouřilo. J

sobota, 16 září 2017 22:51

Už jsme školáci!

Čtvrtý zářijový den se stal pro mnohé děti prvním školním dnem. Ve třídě 1. A tomu nebylo jinak. Na 27 nových žáčků zde čekal pan ředitel, paní zástupkyně a nová paní učitelka. Všichni jsme se vzájemně začali poznávat a seznamovat se s novými zážitky. Za uplynulých 14 dní jsme se mnohému naučili a zažili spoustu hezkých chvil. Do dalších dní nám držte palečky, přibudou již i nová písmenka!

do 1. tříd
virtuální prohlídka