čtvrtek, 31 srpen 2023 10:54

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLNÍHO KLUBU

PO - PÁ       6:30 - 7:40, 11:40 - 16:20

Ranní příchod do školního klubu je možný pouze do 7:20!

Děti vchází do školního klubu bočním vchodem ze dvora – naše dopravní hřiště!

PLATBA

Částka za pobyt ve školním klubu a v zájmových kroužcích je ve školním roce 2023/2024 350 Kč    za celý školní rok.

Platba je automaticky po přihlášení do školního klubu odečtena z elektronické peněženky.

Děti nedoprovázíme na oběd.

Pokud nedorazí do školního klubu, nezodpovídáme za ně!

ODCHODY ZE ŠKOLNÍHO KLUBU

1. a)Vyzvednutí rodičem – dítě může opustit školní klub kdykoliv po zazvonění rodiče na zvonek školního klubu.
  2. b)Samostatný odchoddítě může samostatně opustit školní klub v čase, který je uveden na zadní straně přihlášky. Pokud zde není uveden čas, odchází samostatně ze školního klubu dle jeho potřeby a zájmu (viz Vnitřní řád školního klubu ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín).

POZOR! Při samostatných odchodech dětí je třeba dodržovat půlhodinové odchodové intervaly (tzn. 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:20).

• Rodiče, kteří si vyzvedávají své dítě, čekají vždy před školou! Jejich pohyb po škole bez předchozí domluvy je z bezpečnostních důvodů ZAKÁZÁN!
  • Pokud dítě po vyučování opustí prostor školy, není možné se do školního klubu vracet bez předchozí domluvy rodiče s paní  vychovatelkou.

④ PROSBA

Prosíme rodiče o poskytnutí věcné podpory. Nejvíce oceníme papírové kapesníky, šťávu, různé odměny a papíry na kreslení.

Děkujeme.

Lenka Lajblová – vedoucí školního klubu

čtvrtek, 08 září 2022 14:17

Nabídka zájmových kroužků 2022 - 2023

úterý, 30 srpen 2022 08:16

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLNÍHO KLUBU

PO - PÁ       6:30 - 7:40, 11:40 – 16:20

Ranní příchod do školního klubu je možný pouze do 7:20!

Děti vchází do školního klubu bočním vchodem ze dvora – naše dopravní hřiště!

PLATBA

Částka za pobyt ve školním klubu a v zájmových kroužcích je ve školním roce 2022/2023 300 Kč    za celý školní rok.

Děti nedoprovázíme na oběd.

Pokud nedorazí do školního klubu, nezodpovídáme za ně!

④ PROSBA

Prosíme rodiče o poskytnutí věcné podpory. Nejvíce oceníme papírové kapesníky, šťávu, různé odměny a papíry na kreslení (mohou být z jedné strany potištěné).

Děkujeme.

Lenka Lajblová – vedoucí školního klubu

středa, 13 říjen 2021 13:23

Výlet školního klubu do Krásné Lípy

Ve čtvrtek 7. 10. 2021 navštívila část dětí z 5.A a 5.B se školním klubem Krásnou Lípu. V interaktivní expozici Domu Českého Švýcarska se děti prostřednictvím tematických listů vydávaly po stopách přírodovědců, umělců, archeologů i turistů a objevovaly krajinu Českého Švýcarska. Jejich samostatná práce byla doplněna výkladem lektora a zhlédnutím poutavého filmu o Českém Švýcarsku.

Výlet selíbil a těšíme se na další výpravu J

Lenka Lajblová

úterý, 31 srpen 2021 10:22

Informace k provozu školního klubu

PO, ST, PÁ          6:30 - 7:40, 11:40 – 16:20

ÚT, ČT                  6:30 - 7:40, 12:35 – 16:20

Ranní příchod do školního klubu je možný pouze do 7:20!

Děti vchází do školního klubu bočním vchodem ze dvora – nyní nové dopravní hřiště!

Po skončení provozní doby školního klubu (16:20) škola nad dětmi již dozor nevykonává!

PLATBA

Částka za pobyt ve školním klubu a v zájmových kroužcích je ve školním roce 2021/2022 200 Kč    za celý školní rok.

ODCHODY ZE ŠKOLNÍHO KLUBU

2. b)Samostatný odchoddítě může samostatně opustit školní klub v čase, který je uveden na zadní straně přihlášky. Pokud zde není uveden čas, odchází samostatně ze školního klubu dle jeho potřeby a zájmu (viz Vnitřní rád školního klubu ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín).

Samostatné odchody mimo tuto vyhrazenou dobu NEJSOU vedením školy z bezpečnostních důvodů povoleny!

• Pokud dítě po vyučování opustí prostor školy, není možné se do školního klubu vracet bez předchozí domluvy rodiče s vychovatelkou!

Děkujeme!

pondělí, 31 srpen 2020 08:45

Školní klub

První školní den, 1. 9. 2020, je školní klub otevřen od  6:30 do 7:40 a poté po ukončení výuky od 8:45 do 16:20.

Děti ráno vchází do budovy hlavním vchodem a při vyzvedávání dětí je nutno zavolat na tel. číslo 778 534 792.

Kontaktní telefon školního klubu - 778 534 792.