čtvrtek, 30 leden 2020 14:47

Den s městskou policií Děčín

V 1. pololetí školního roku 2019/2020 nás dvakrát navštívili strážníci městské police Děčín. Poprvé v listopadu, kdy bylo dětem přednášeno o všeobecném chování ve společnosti, pohybu po městě a prevenci před různým rizikovým chováním. Děti měly možnost vidět i tzv. "drogový kufřík". V něm si mohly prohlédnout injekční stříkačky, lžíce a ostatní předměty, které užívají drogově zavislí a se kterými se dnes děti mohou setkat kdekoliv.

Podruhé nás policisté navštívili v lednu. Přijeli ve služebním voze a děti měly možnost vidět názorně celou jeho výbavu, funkce a dokonce se do něj i posadit. Zároveň jim strážníci vyprávěli o tom, jak vypadá jejich služba, jak probíhají zásahy v akci a v neposlední řadě i o tom, co musí člověk splnit, aby se mohl stát policistou.

Děkujeme městské polici za obě poučná odpoledne.

pátek, 30 srpen 2019 12:35

Informace pro rodiče žáků 3. tříd

Info v příloze.

Přihlášky do školního klubu v roce 2019/2020 budou k dispozici první školní den u vychovatelky ŠK.

Přihlášku je nutné vyplnit dle instrukcí v příloze. Tento dokument je přiložen i v tištěné podobě ke každé přihlášce.

V příloze naleznete ke stažení vnitřní řád školního klubu.

pátek, 30 srpen 2019 12:19

Školní klub - pondělí 2. 9. 2019

První školní den 2. 9. bude školní klub fungovat dle svého běžného denního rozvrhu.

Ráno: 6:30 - 7:40

Odpoledne započne jeho činnost ihned po ukončení vyučování a bude otevřen do 16:20. Po tomto čase již škola nad dětmi dozor nevykonává.

pátek, 14 září 2018 11:09

Nabídka zájmových kroužků 2018/2019

Vážení rodiče, podívejte se na naše výrobky a krátká videa jak umíme zpívat, nebo na náš nácvik na divadelní představení a vánoční diskotéku.

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na besídku školního klubu, která se uskuteční v úterý 12. 12. od 16:00 v aule naší školy.

Přijďte si poslechnout a zazpívat vánoční koledy a jiné písně, ochutnat cukroví, vyrobit si krásné zimní dekorace a celkově si užít kouzelné vánoční atmosféry.

Těšíme se na Vás!

do 1. tříd