pondělí, 31 leden 2022 12:01

Stříbrné medaile z krajského florbalového finále

Již dva roky neprobíhají žádné mezi školní turnaje, ale v minulém týdnu se to pro naši školu změnilo. Naši chlapci 4. - 5. třída postoupili na kraj administrativně, protože jako jediný tým se neodhlásil z prosincového okresního kola. O to víc jsme se těšili na kraj. Nebrali jsme ho jako soutěž, ale jako svátek a odměnu za ranní kroužek. I kraj se však musel vypořádat s covid problémy. Z původních 8 týmů se krajské kolo konalo se čtyřmi. Na místě se však sešly jen 3 týmy, bez omluvy chyběl litoměřický zástupce. Naše škola v prvním zápase porazila ústeckého šampiona 3:0, stejně úspěšný byl i náš soupeř z Bíliny, který ústeckého soka porazil 6:1. Vzájemný zápas Děčín vs Bílina tak byl finále o postup na republiku. Zápas došel do nerozhodnutého stavu 3:3, který posouval díky lepšímu skóre ze zápasů s Ústím Bílinu. Druhé místo bylo pro kluky po remíze zklamáním, které vyprchalo až při cestě domů. Kluci se na turnaji neztratili, zúročili tréninky a hlavně si konečně zahráli školní turnaj.

Sestava:

Štrobl, Kanich, Kuchař, Mališ, Podzimek, Dzuba, Libich