pátek, 14 leden 2022 09:41

PROSINCOVÉ SLAVENÍ

Po krásném začátku adventu v Zubrnicích jsme společně ve třídě přivítali Mikuláše, čerty a anděly, vánočně jsme si zasoutěžili a nedočkavě otevřeli dárky od Ježíška a v lednu jsme celé období ukončili svátkem Tří králů.

úterý, 04 leden 2022 09:45

Vánoce u druháků

Tak se děti konečně dočkaly. Do 2.B přiletěl ve středu se svojí nadílkou Ježíšek.

Dárek byl krásný, jak je vidět na fotografiích.

Ochutnali jsme všechno cukroví, zazpívali si koledy a už jen vydržet to čekání do pátku….

pondělí, 13 prosinec 2021 10:16

Druháci na bruslích

Tak se nám listopad překulil v prosinec a pro žáky 2. B tak skončily lekce bruslení. Byli skvělí nejen trenéři, ale i všichni, kdo se na brusle postavili. Děti byly nadšené výukou, velmi se snažily a zdokonalily. Rodičům se jistě jejich děti na ledě také moc líbily. Dík patří všem, kteří nám pomohli tuto akci uskutečnit.

Abychom nelenošili, nazdobili jsme hned na začátku prosince perníčky i vánoční stromek. Tím jsme se naladili na blížící se Vánoce. V pátek se objevil Mikuláš s doprovodem, trochu zatrnulo i těm největším hrdinům. Děti mu zazpívaly, zarecitovaly a byly za to odměněny.

Teď už jen dopis Ježíškovi a může to vše vypuknout…

J.N.

středa, 01 prosinec 2021 09:15

2. A v Zubrnicích

Advent v naší třídě jsme letos zahájili návštěvou skanzenu v Zubrnicích.
Na děti čekala spousta zajímavých informací, vánoční vyrábění a pečení.
Za okny poletoval sníh a na všechny tak dýchla vánoční atmosféra.

pondělí, 20 září 2021 10:31

Čokoládovna

V pondělí 13. září vyrazili žáci 2. B do Šestajovic. Cílem byla místní čokoládovna. Děti se seznámily s výrobou čokolády, zkusily si vyrobit vlastní tabulku, užily si místní malé zoo. Exkurzi korunoval místní obchůdek a jeho nabídka. Výlet se opravdu podařil.

neděle, 19 září 2021 18:33

Čokoládovna Šestajovice

Na dlouho připravovaný a stále odkládaný výlet se konečně vypravili
druháci- a hned až za Prahu do Šestajovic, do malé rodinné čokoládovny.
Dozvěděli se jak a z čeho se čokoláda vyrábí a sami si zkusili tuto
dobrotu vyrobit.

úterý, 29 červen 2021 15:40

DEN DĚTÍ

Den dětí jsme letos slavili jen spolu ve třídě. Vyučovací hodiny se nám změnily na pohádkovou, bonbónovou, popcornovou a dárečkovou. I přes všechny coronavirové překážky jsme si den užili! Když se zmírnila hygienická opatření dostaly děti ještě jeden dárek-nafukovací hrad.

úterý, 29 červen 2021 15:38

VÝLET DO MÝDLÁRNY v RŮŽOVÉ

10. června se prvňáčci vydali na svůj první společný výlet. Cestu linkovým autobusem a návštěvu mýdlárny s výrobou dárečků zvládli na 1 !!

úterý, 29 červen 2021 15:35

MOJE MAMINKA

V pátek 6. května jsme si připomněli, že budou mít maminky svátek. Povídali jsme si o tom, jaké naše maminky jsou, co mají rády, co rády dělají a vyrobili jsme jim malý dáreček.

úterý, 29 červen 2021 15:31

JÍME ZDRAVĚ

Celé jedno dopoledne jsme věnovali zdravé stravě. Žáci se seznámili se zásadami správné životosprávy , osvojili si zásady zdravé stravy a pitného režimu.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu