foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 18 září 2023 10:38

Výstava na Libverdě

Napsal(a)

V pátek 15. září se žáci 4.B vypravili na zemědělskou výstavu na Libverdu. Stroje, zvířata, soutěže, zelenina, ovoce, krámky se zbožím. Slunce svítilo, mnohým chutnalo a krásně prožitý den. Těšíme se na další takové.

úterý, 04 červenec 2023 11:51

Školní rok u druháčků

Napsal(a)

Školní rok se nachýlil ke konci a druháčci vzpomínají na všechny akce, kterých se v průběhu roku zúčastnili.O prvním  zářijovém víkendu se i s rodinami zapojili do orientačního běhu v Bynovci. Na Halloween přespávali ve škole, prošli si strašidelnou stezku a v noci se vypravili na zámek, kde s baterkami prozkoumávali sklepení.
Během roku žáci několikrát navštívili knihovnu, kde se jim věnovaly paní knihovnice v rámci dílny čtení, a výtvarnou dílnu, kde ze zbytkových a odpadových materiálů vytvářeli krásné a neobvyklé dekorace. Také se zúčastnili kurzu plavání, ledního bruslení a v lednu jeli na lyžařský kurz do Krkonoš.

Druháčci si užili i kulturní akce - divadelní představení ve škole, v Mostě a v Praze. Navštívili Národní zemědělské muzeum v hlavním městě a skanzen v Zubrnicích. Nechyběla ani procházka do děčínské zoo, kde děti soutěžily mezi sebou ve vědomostních a pohybových disciplínách. Povedený školní rok zakončili školou v přírodě v Pecce, kde si děti užívaly trampolínu, bazén a volný prostor ke hraní míčových her.
Všichni žáci budoucí 3. A a 3. B se už těší, jaké zážitky je čekají v novém školním roce. Na viděnou v září!

úterý, 04 červenec 2023 11:46

8.B na Malé Skále

Napsal(a)

V posledním týdnu navštívila třída 8.B Malou Skálu. Po stavbě stanů v Kempu Ostrov, jsme vyrazili na plavbu na raftech a kánoích do Dolánek. Zpět do kempu jsme se vraceli na koloběžkách. Druhý den jsme navštívili zříceninu hradu Frýdštejn a Pantheon na Malé Skále. Výlet a závěr školního roku se vydařil.

pátek, 30 červen 2023 07:43

Krásná Lípa

Napsal(a)

29. června si třetí třídy vyjely na výlet do Krásné Lípy. Ocitli jsme se tak v srdci národního parku. S dětmi jsme navštívili expozici v Domě Českého Švýcarska, dozvěděli se spoustu nového. Den jsme si osladili zmrzlinou a bylo nám všem moc pěkně! 

čtvrtek, 29 červen 2023 16:37

Červen plný výletů

Napsal(a)

Letos jsme si  užili krásný poslední školní měsíc.Navštívili jsme děčínskou ZOO( vstupenky jsme získali za podzimní brigádu), podívali jsme se do ZOO parku v Chomutově, zařádili jsme si v hopsáriu ( to byla odměna za 3.místo v "Barevném týdnu") a nakonec jsme se vypravili do Krásné Lípy do Domu Českého Švýcarska. A protože nám přálo počasí, vyzkoušeli jsme si i venkovní výuku. 

V úterý 27. června jsme se rozloučili s rodiči žáků přípravné třídy.

Připravili jsme si pro ně pirátské vystoupení v režii paní asistentky Zdeňky Lipčákové.

Nacvičovali jsme velmi intenzivně. Někdy to bylo náročné, ale ten pocit, že jsme to nakonec dali, byl nádherný. Krásnou odměnou nám byl potlesk a pochvala od rodičů. Moc jsme si to užili.

Přejeme klukům úspěch v 1. třídě. Bude se nám po nich stýskat.

Jana Chmelová, Zdeňka Lipčáková

středa, 28 červen 2023 16:19

8.B v Jump Aréně

Napsal(a)

Vítězem školní soutěže Barevný týden se stala 8. B. A odměnou jí byl výlet do Jump Arény. Hodinu volného skákání na trampolínách a překážkách, si všichni žáci moc užili.

neděle, 11 červen 2023 18:46

Škola v přírodě

Napsal(a)

29.5. vyjeli třeťáci na týden do přírody. Stejně jako vloni jsme zvolili Heřmanice v Podještědí. Užili jsme si týden naplněný spoustou her, soutěžemi, sportováním, muzikou, výborným jídlem, bowlingem a kamarádstvím.

ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace