^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 23 červen 2022 19:56

Druháci na zámku

Napsal(a)

Ve čtvrtek 23.6. se druháčci setkali na děčínském zámku se spisovatelkou a malířkou paní Lucií Seifertovou, autorkou knížky Dějiny udatného českého národa. Zaměřili se na lovce mamutů. Poslouchali, vyráběli, prohlédli si výstavu, vyplňovali pracovní listy. 

středa, 22 červen 2022 11:22

Škola v přírodě v Heřmanicích

Napsal(a)

Hned ve druhém týdnu června vyjely druhé třídy do školy v přírodě. Areál v Heřmanicích byl k tomu jako stvořený. Skvělé ubytování, strava, hřiště, bazén, bowling. Všude kolem nás milí lidé. Stihli jsme i výlet na Malevil, prošli jsme zoo, zahráli si na prolézačkách, zhoupli se na houpačkách a postavili hned několik staveb z písku. I to počasí nám přálo. Zkrátka celé se to moc povedlo!

úterý, 14 červen 2022 16:34

Dětský den ve 2. B

Napsal(a)

Děti oslavily svůj svátek letos netradičně. Na Smetanově nábřeží pro ně byla připravena prohlídka tažné lodě Beskydy, hrály si s uzly a lany. Poté jsme se všichni přesunuli na parník Bohemia, který s námi uskutečnil hodinovou jízdu po Labi. Slunce svítilo, vlny šplouchaly, pohoda.

Druhý den jsme si společně upekli palačinky s marmeládou, všichni byli moc šikovní. Den jsme oslavili ještě malým nanukem, prostě krása. Více takových pohodových dnů.

úterý, 14 červen 2022 16:12

Škola v přírodě

Napsal(a)

Nabitý program čekal na druháčky na jejich první škole v přírodě v Heřmanicích v Podještědí. Návštěva minizoo Malevil, dětské hřiště, ranní rozcvičky, diskotéka, turnaj v pexesu, bowling a hlavně sportování a celodenní pobyt venku.

středa, 01 červen 2022 15:15

Den dětí

Napsal(a)

Den dětí se letos povedl. Nejdříve si děti prohlédly unikátní remorkér Beskydy, vyzkoušely si vázání uzlů a práci s lanem. A pak už si mohly prohlížet naše město z paluby výletní lodě. Jízda trvala 50 minut, ale dětem to připadalo jako 10 minut. Ve škole jsme pak celou oslavu zakončili  výborným nanukem.

úterý, 31 květen 2022 17:49

Jarní akce

Napsal(a)

Na jaře jsme navštívili městskou knihovnu, do třídy za námi přišli kamarádi sedmáci, kteří nás seznámili se základy programování a jedno hezké dopoledne jsme prožili s lidmi různých zajímavých profesí - správcem národního parku, myslivcem, policisty, hasiči a včelařkou, kteří nám vyprávěli o svém zaměstnání.

úterý, 24 květen 2022 09:35

Harry Potter

Napsal(a)

V úterý 17. května jsme s přípravnou třídou navštívili výstavu Harry Potter v Oblastním muzeu v Děčíně. Hned na začátku se nás ujal Hagrid, pan Sypěna, který nás výstavou provedl. Abychom se dostali expresem do Bradavic, museli jsme vyjmenovat několik postav z filmů o Harry Potterovi.

Pak nás Moudrý klobouk rozdělil do čtyř kolejí: Zmijozel, Nebelvír, Havraspár a Mrzimor. Po splnění dalších úkolů jsme si zahráli famfrpál.

Dopoledne strávené v Bradavicích se nám moc líbilo.

neděle, 08 květen 2022 13:24

Návštěva knihovny

Napsal(a)

V pátek, koncem dubna, se žáci 2. B konečně dostali na návštěvu Městské knihovny Děčín. Prohlédli si všechny prostory dětského oddělení, seznámili se s tvorbou vybraných spisovatelů, osahali si knihy.

Průvodcem jim byla jedna z paní knihovnic, která je zasvětila i do možnosti výpůjček.

Dětem se akce moc líbila a mnohé z nich se jistě do knihovny vrátí.

ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace