^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 23 červen 2022 19:56

Druháci na zámku

Napsal(a)

Ve čtvrtek 23.6. se druháčci setkali na děčínském zámku se spisovatelkou a malířkou paní Lucií Seifertovou, autorkou knížky Dějiny udatného českého národa. Zaměřili se na lovce mamutů. Poslouchali, vyráběli, prohlédli si výstavu, vyplňovali pracovní listy. 

úterý, 14 červen 2022 16:12

Škola v přírodě

Napsal(a)

Nabitý program čekal na druháčky na jejich první škole v přírodě v Heřmanicích v Podještědí. Návštěva minizoo Malevil, dětské hřiště, ranní rozcvičky, diskotéka, turnaj v pexesu, bowling a hlavně sportování a celodenní pobyt venku.

středa, 01 červen 2022 15:15

Den dětí

Napsal(a)

Den dětí se letos povedl. Nejdříve si děti prohlédly unikátní remorkér Beskydy, vyzkoušely si vázání uzlů a práci s lanem. A pak už si mohly prohlížet naše město z paluby výletní lodě. Jízda trvala 50 minut, ale dětem to připadalo jako 10 minut. Ve škole jsme pak celou oslavu zakončili  výborným nanukem.

úterý, 31 květen 2022 17:49

Jarní akce

Napsal(a)

Na jaře jsme navštívili městskou knihovnu, do třídy za námi přišli kamarádi sedmáci, kteří nás seznámili se základy programování a jedno hezké dopoledne jsme prožili s lidmi různých zajímavých profesí - správcem národního parku, myslivcem, policisty, hasiči a včelařkou, kteří nám vyprávěli o svém zaměstnání.

pondělí, 28 únor 2022 09:25

MASOPUST

Napsal(a)

Dopolednem plným  soutěžení, hodování a tancování se druháci naučili, co je Masopust, jak se slavil dříve a co pro nás znamená dnes.

pondělí, 28 únor 2022 09:24

SPORTOVCI Z 2.A

Napsal(a)

Během zimních měsíců vyzkoušeli druháčci bruslení a plavání. Oboje bylo náročné, ale zvládli všechno. Statečně si odnosili i těžké batohy s veškerým vybavením na bruslení a nepotřebovali pomoc rodičů.

pátek, 14 leden 2022 09:41

PROSINCOVÉ SLAVENÍ

Napsal(a)

Po krásném začátku adventu v Zubrnicích jsme společně ve třídě přivítali Mikuláše, čerty a anděly, vánočně jsme si zasoutěžili a nedočkavě otevřeli dárky od Ježíška a v lednu jsme celé období ukončili svátkem Tří králů.

středa, 01 prosinec 2021 09:15

2. A v Zubrnicích

Napsal(a)

Advent v naší třídě jsme letos zahájili návštěvou skanzenu v Zubrnicích.
Na děti čekala spousta zajímavých informací, vánoční vyrábění a pečení.
Za okny poletoval sníh a na všechny tak dýchla vánoční atmosféra.

ZačátekPředchozí12DalšíKonec

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace