foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 21 leden 2024 19:39

Aerobiková soutěž

Napsal(a)

Ještě v prosinci jsme se s žáky z prvního i druhého stupně zúčastnili soutěže v aerobiku ve sportovní hale v Děčíně. Soutěž probíhala tak, že na přistaveném pódiu předcvičovala lektorka, podle které se cvičící snažili co nejlépe naučit choreografii. Porota hodnotila provedení pohybu (techniku), schopnost zachycení předvedeného a také výraz v obličeji.

V tomto estetickém sportu reprezentoval naši školu jediný zástupce z řad kluků, Ondra Veselý, který svým provedením okouzlil porotu a obsadil první místo v nejmladší kategorii.

Prvenství získala také Eliška Pešková v kategorii 7. tříd, na 4. místě byla Nina Hajná v kategorii 6. tříd. Dále se soutěže účastnily: Sára Danitová, Patricie Pokludová, Aneta Drahoňovská, Kristýna Michálková, Sára Domecká, Naneta Ludvíková, Tereza Tesárková, Anna Mrvová, Franceska Adamsonová, Zuzana Francová a Aneta Šumpichová.

Všechny chválíme a těšíme se na další akce.

Přečtěno: 70 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace