foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 29 duben 2024 19:49

Sportovní gymnastika

Napsal(a)

Na konci měsíce března proběhl v Děčíně okresní přebor ve sportovní gymnastice. Naši školu reprezentovalo 5 žákyň z 5. – 7. tříd. Dívky v soutěži začaly přeskokem švédské bedny, pokračovaly sestavou na kladině a nakonec předvedly nápadité choreografie na gymnastickém koberci s hudebním doprovodem. Za každou disciplínu získaly určitý počet bodů podle obtížnosti cviků, techniky provedení a celkové originality. Družstvo ve složení Janči Bicencové, Niny Hajné, Barči Hyklové, Štěpánky Strnadové a Elišky Peškové obsadilo v silné konkurenci krásné 4. místo. Chválíme je tímto za reprezentaci a vydařené výkony.

Přečtěno: 70 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace