foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 12 březen 2024 14:12

Lyžařský kurz Harrachov

Napsal(a)

V posledním únorovém týdnu se žáci devátých ročníků zúčastnili lyžařského kurzu, který se konal v Harrachově. I přes teplé počasí jsme si užili celý týden lyžování. Večery jsme trávili při zábavných společenských hrách a soutěžích. V odpočinkový den jsme vyrazili na výlet k Mumlavskému vodopádu. Začátečníci po týdnu na lyžích již bez problémů sjeli červenou sjezdovku a všichni účastníci si kurz užili.

Přečtěno: 153 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace