foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 06 březen 2024 10:37

Florbalový stars projekt za námi

Napsal(a)

V tomto týdnu se ve florbalových třídách uskutečnilo vyhlášení projektu Stars. Děti se po každé hodině tělocviku navzájem hodnotily a dávaly si hvězdičky. Celý sebehodnotící projekt trval cca 2,5 měsíce a tento týden došlo k vyhodnocení. Prvních 5 nejlépe hodnocených žáků si mohlo vybrat z cen, ale ani ostatní žáci nakonec neodešli s prázdnou a i malou drobností si udělali radost.  Další projekt se jmenuje měšec zlaťáků a v něm bude kladen důraz hlavně na disciplínu celé třídy. Pokud se bude třídě dařit, může si jako skupina vysloužit v rámci odměn od pizzy do třídy až po Jump arénu.

Ing. Tomáš Štěpánek

Přečtěno: 68 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace