foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 22 květen 2023 20:08

Prvňáci na Vyhlídce Belvedér - Labská stráň, České Švýcarsko

Napsal(a)
Žáci 1. B navštívili Vyhlídku Belvedér. Je to jedna z nejhezčích a nejstarších vyhlídek v Českém Švýcarsku. Žáci zde mohli vidět nádherné výhledy na Labský kaňon, který je kandidátem na zápis do UNESCO. Dále byl dohled na Dolní Žleb, severní Německo, stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone, sklaní hřbet Schrammsteine a Grosse Winterberg. Žáci zažili báječné výhledy. Žáci 1. B navštívili Vyhlídku Belvedér. Je to jedna z nejhezčích a nejstarších vyhlídek v Českém Švýcarsku. Žáci zde mohli vidět nádherné výhledy na Labský kaňon, který je kandidátem na zápis do UNESCO. Dále byl dohled na Dolní Žleb, severní Německo, stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone, sklaní hřbet Schrammsteine a Grosse Winterberg. Žáci zažili báječné výhledy.
Přečtěno: 201 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace