pondělí, 22 květen 2023 20:08

Prvňáci na Vyhlídce Belvedér - Labská stráň, České Švýcarsko

Žáci 1. B navštívili Vyhlídku Belvedér. Je to jedna z nejhezčích a nejstarších vyhlídek v Českém Švýcarsku. Žáci zde mohli vidět nádherné výhledy na Labský kaňon, který je kandidátem na zápis do UNESCO. Dále byl dohled na Dolní Žleb, severní Německo, stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone, sklaní hřbet Schrammsteine a Grosse Winterberg. Žáci zažili báječné výhledy. Žáci 1. B navštívili Vyhlídku Belvedér. Je to jedna z nejhezčích a nejstarších vyhlídek v Českém Švýcarsku. Žáci zde mohli vidět nádherné výhledy na Labský kaňon, který je kandidátem na zápis do UNESCO. Dále byl dohled na Dolní Žleb, severní Německo, stolové hory Zirkelstein a Kaiserkrone, sklaní hřbet Schrammsteine a Grosse Winterberg. Žáci zažili báječné výhledy.

OBJEKT MONITOROVÁN