foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


středa, 03 květen 2023 09:20

Basketbal dívek

Napsal(a)

Dne 25. 4. se dívky ze 7. – 9. tříd zúčastnily okrskového basketbalového turnaje. Dívky v sestavě Rychtecká Elen, Prachová Laura, Děkanovská Terka, Albrechtová Amálka, Málková Stázka, Luňáčková Barča, Borovičková Karin, Žáčková Anežka a Šímová Viky statečně bojovaly, a tým z „Vrchličáku“ tak obsadil krásné 2. místo. Celý tým chválíme za reprezentaci a gratulujeme ke skvělému výkonu.

Přečtěno: 178 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace