foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Lucie Stibalová

Lucie Stibalová

pondělí, 12 září 2022 11:40

Výjezd 8. A a 9. C pod stany

 

S třídami 8. A a 9. C jsme chtěli využít posledních teplých letních dní a proto jsme vyrazili na Malou Skálu. Rozhodli jsme se pro nás výjimečně pro variantu spaní v kempu ve stanech.

středa, 29 červen 2022 12:57

Výjezd tříd 7. A a 8. C

Na konci června se třídy 7. A a 8. C vydali do Západních Čech – do obce Plánice, která je nedaleko Klatov. 

pátek, 13 květen 2022 10:33

MaSo - matematická soutěž

Vybraní žáci 8. ročníků (Jan Belan, Matěj Čvančara, Bobeš Rajtr a Jáchym Fröhlich) se ve středu 11. 5. účastnili celorepublikové matematické soutěže - MaSo, které se konalo na gymnáziu v České Lípě. Děkujeme za reprezantaci.

středa, 06 duben 2022 13:45

Zlatá gymnastika

Dne 31. 3. 2022 se vybraní žáci 7. – 9. tříd zúčastnili gymnastických přeborů. Za jednotlivce v mladších žákyních soutěžila Lenka Koldová ze 7. A, která obsadila úžasné 6. místo z celkového počtu 28 soutěžících. Nejlepšího umístění dosáhl tým starších žákyň, který vybojoval zlato. V jednotlivcích pak děvčata obsadila 2. – 4. místo (z 13 – ti soutěžících) v pořadí jmenovitě Eliška Švarcová (9. B), Stela Libichová (9. B) a Anna Hodboďová (9. A). Další zlatou medaili za starší žáky získal z 9. B Vratislav Nikl. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

středa, 23 únor 2022 22:10

iQLandia - výlet 8. A a 8. C

Dne 23. 2. 2021 se žáci 8. A a 8. C vydali do Liberce, kde navštívili vědecký park – IQ Landii. Nachází se zde několik zajímavých expozic z různých oblastí přírodních věd a technologií. Vše je vyhotoveno interaktivní formou, takže jsme si mohli vyzkoušet a objevit zákonitosti z různých oblastí vědy. Vyzkoušeli jsme simulátor vichřice, zemětřesení, výcvik astronauta, poznali jsme, jak funguje lidské tělo a pokusili se vyřešit všelijaké typy hlavolamů. Rozhodně jsme odjížděli s hlavou plnou zážitků a nových poznatků.

pondělí, 20 září 2021 13:50

Zářijový výjezd 7. A a 8. C – Velká Úpa

Ve dnech 13. – 17. září 2021 se třídy 7. A a 8. C vydaly na horský pobyt do Krkonoš. Ubytovali jsme se v penzionu Mileta ve Velké Úpě. Každý den nás čekal nabitý program plný her, zábavy a turistiky. Naše škola v přírodě začínala obědem, po kterém se žáci věnovali soutěžním aktivitám. Před večeří jsme měli možnost vyslechnout zajímavou přednášku o Krkonoších od KRNAPu. 

Ve dnech 13. – 17. září 2021 se třídy 7. A a 8. C vydaly na horský pobyt do Krkonoš. Ubytovali jsme se v penzionu Mileta ve Velké Úpě. Každý den nás čekal nabytý program plný her, zábavy a turistiky. Naše škola v přírodě začínala obědem, po kterém se žáci věnovali soutěžním aktivitám. Před večeří jsme měli možnost vyslechnout zajímavou přednášku o Krkonoších od KRNAPu.

Druhý den byl plný zážitků. Dopoledne jsme se pěšky vydali do Pece pod Sněžkou, kde jsme všichni zažili adrenalin na bobové dráze. Odpoledne jsme se přesunuli autobusem do Jánských Lázní, ve kterých jsme stoupali vzhůru do oblak Stezkou korunami stromů. Svítilo nám sluníčko, tak se nám naskytl i nádherný výhled. Někteří odvážlivci zvolili cestu dolů tobogánem.

Středa se stala pro všechny účastníky zájezdu nejnáročnější. Absolvovali jsme totiž výšlap na Sněžku a zpět k penzionu. Nahoru jsme zvolili kratší cestu – přes Růžohorky. Po zdolání devítisetmetrového převýšení jsme si mohli na vrcholu Sněžky odpočinout a lehce občerstvit. Počasí se trochu zhoršilo, teplota klesla asi o 8 ºC a vítr dal také o sobě vědět. Výhled byl ovšem skvělý. Zpět do Velké Úpy jsme klesali Obřím dolem, který jsme všichni obdivovali. Po šestnácti vysilujících kilometrech jsme si všichni rádi odpočinuli a večerní program vyřadili.

Předposlední den našeho pobytu jsme opět navštívili Jánské Lázně, kde se nás pokusili naučit střílet z luku a také jsme na koloběžkách sjeli Černou Horu. Na sjezd osmákům nepřálo počasí a všichni pořádně zmokli, ale všichni to vzali sportovně a sjezd si užili. Po večeři a nasbírání sil byli oceněni všichni jedinci památkovým diplomem a na ty nejlepší čekala i malá odměna.

Před odjezdem směr Děčín jsme se zastavili v ZOO ve Dvoře Králové, kde nám nejprve místní odborník vyprávěl o afrických zvířatech a potom jsme se projeli Safari truckem po celém zdejším safari.

Moc se nám všem v Krkonoších líbilo a už se těšíme, až zase naplánujeme další výjezd.

úterý, 28 leden 2020 22:04

Lyžařský kurz Benecko 2020

Třetí lednovou neděli 19. 1. 2020 jsme první a druhý stupeň vyrazili na lyžařský kurz na Benecko, do hotelu Kubát. Trochu jsme se obávali nedostatku sněhu, ale po příjezdu nás mile překvapila sněhová přikrývka. Po ubytování jsme hned vyrazili na sjezdovku a mohli předvést náš lyžařský um.

úterý, 28 leden 2020 22:04

Lyžařský kurz Benecko 2020

Třetí lednovou neděli 19. 1. 2020 jsme první a druhý stupeň vyrazili na lyžařský kurz na Benecko, do hotelu Kubát. Trochu jsme se obávali nedostatku sněhu, ale po příjezdu nás mile překvapila sněhová přikrývka. Po ubytování jsme hned vyrazili na sjezdovku a mohli předvést náš lyžařský um.

čtvrtek, 26 září 2019 07:36

Škola v přírodě v Kytlicích

V týdnu od 16. do 20. září jsme se s žáky šestých tříd vypravili na školu v přírodě do nedalekých Kytlic. Ubytováni jsme byli v místním hotelu Kovošrot. Po celou dobu byl naplánován pro děti pestrý program. Hned první den po obědě jsme vyrazili procházkou na rozhlednu Jedlová, kde žáci plnili jeden z úkolů a tím bylo spočítat schody na rozhlednu.

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

VNITŘNÍ OZNAMOVACÍ SYSTÉM

OBJEKT MONITOROVÁN

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace