Řádíme ve vodě, někteří si uhnali mořskou nemoc z jízdy na šlapadle, vrháme se z hradeb do mořského příboje a naše umělecká akrobacie na přímořském molu vzbuzuje pozdvižení. K vylovení mořské fauny používáme nejen sportovní náčiní, ale někteří z nás obětovali při lovu mořských ježků i vlastní končetiny. Po pobytu na slunci se měníme v živé sněhuláky. Ládujeme se zmrzlinami, až se nám dělají boule za ušima. Sport, koupání a laskominy, to je naše zábava.

6.A, 6.B a 9.A zdraví z Chorvatska

čtvrtek, 15 listopad 2018 11:27

Exkurze v Národním technickém muzeu v Praze

Dne 23.10. navštívili žáci 8.B, 9.A a 9.B Národní technické muzeum v Praze. Exkurze se konala v rámci projektového dne "100 let od založení  Československa". Žáci si mohli prohlédnout výstavu Made in Czechoslovakia, která vznikla u příležitosti tohoto výročí. Děti poznaly nejznámější výrobky, které vznikly v Československu a viděly mnoho dobových videí a fotografií.

V muzeu byly také vystaveny dobové automobily, letadla nebo kola.

neděle, 16 září 2018 19:11

Jednodenní zájezd do vánoční Míšně

Termín: úterý 18. 12. 2018

Program: Dopoledne přijedeme do Míšně - historického města, které se proslavilo po celém světě výrobou porcelánu. Na úvod nás čeká exkurze v nejstarší evropské porcelánce MEISSEN. Ve dvoupatrovém muzeu s výstavní halou si prohlédneme nejrůznější porcelánové výrobky ze současnosti i historie, zhlédneme krátký dokumentární film v českém jazyce a v moderní předváděcí dílně se seznámíme s jednotlivými fázemi výrobního procesu. Následuje procházka nádherným historickým jádrem města - vánočně vyzdobený gotický dóm Frauenkirche s nejstarší zvonkohrou na světě, vánoční strom před půvabnou gotickou radnicí, výstup k podsvícenému pozdně gotickému zámku Albrechtsburg s působivými výhledy na údolí řeky Labe. Na závěr budeme mít volný čas na návštěvu adventních trhů a ochutnávku místních delikates na náměstí Marktplatz.

Cena: 490,- Kč (nutné poukázat na elektronickou peněženku do 15. 10. 2018)

V CENĚ JE ZAHRNUTO: doprava zájezdovým autobusem, služba průvodce po celou dobu zájezdu a informační materiál, komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: vstupné do navštívených objektů: porcelánka Míšeň (1,5 EUR), zámek Albrechtsburg (1EUR)

Žák musí mít platný cestovní doklad (občanský průkaz nebo cestovní pas).

Zájemci si vyzvednou závaznou přihlášku u třídních učitelů nebo u výchovné poradkyně Mgr. Lucie Plechaté a odevzdají ji do 19. 9. 2018.

středa, 21 březen 2018 13:15

Itálie 2018 - informace

čtvrtek, 15 březen 2018 19:06

Zájezd do Anglie - říjen 2018

Anglie

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou zájezdu Anglické království pro základní školy. Ten se v případě zájmu uskuteční v termínu 8. 10. – 13. 10. 2018.

Zájezd bude pořádán CK ŠKOLNÍ ZÁJEZDY a je určen pro žáky II. stupně.

Cena zájezdu je 7 850 Kč + 700 Kč LEGOLAND + £ 90 vstupné (80,5 + rezerva)

Podrobné informace (ceník vstupů, program zájezdu, přihlášku) najdete v příloze.

Závaznou přihlášku, prosím, odevzdejte do 3. 4. 2018.

Dotazy Vám ráda zodpovím na tel. čísle 777 364 089.

Mgr. Lenka Havlíková Knesplová

středa, 20 září 2017 11:08

Sportovní kurz Itálie 2018 - nabídka

SPORTOVNÍ KURZ ITÁLIE, LIDO DI SPINA – určeno pro I. a II. stupeň

TERMÍN: 1. 6. - 10. 6. 2018; CENA: 5000,-Kč; zahrnuje dopravu patrovým autobusem, ubytování v mobilhomech, plnou penzi česká kuchyně; MÍSTO: Lido di Spina; CK SONATOUR www.sonatour.cz
INFORMACE K PLATBĚ: záloha 2500,- Kč nejpozději do 31. ledna 2018 převodem na účet školy 78 – 5247870297/0100 (do zprávy pro příjemce prosíme uvést "Lido di Spina + jméno a příjmení žáka") nebo hotově v pokladně školy.

Fotografie z minulého sportovního kurzu naleznete na http://www.zsvrch.cz/item/1265-italie-2016.

Oficiální stránky kempu: http://campingmarepineta.it/

Pozor!! Omezená kapacita, kdo se dřív přihlásí a zaplatí, má přednost!!!