• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Přípravná třída 2017/2018

Znovu otevíráme úspěšný přípravný ročník vedený speciálním pedagogem pro děti v posledním roce před zahájením školní docházky nebo s odkladem školní docházky.

Dle nové legislativy lze do přípravné třídy zařadit všechny děti s odkladem školní docházky, tedy i děti bez sociálního znevýhodnění!!!

Další informace informace o přípravné třídě naleznete v přílohách článku.

Vysvědčení na parníku

Vysvědčení si letos žáci druhých tříd rozdali na parníku. Posádka byla pirátská, žáci si vyrobili námořnické čepice, čímž byly kulisy dokonalé. Cesta byla příjemná, nejprve s trochou napětí, ale jakmile byla vysvědčení rozdána, tak si všichni už jen užívali plavby. Po hodinové jízdě jsme přirazili k molu, rodiče zde čekali na své děti, na řadu přišlo loučení a přání krásných prázdnin. Bylo to krásné!

VYSVĚDČENÍ

Poslední hodiny druhé třídy jsme prožili na lodi. Při projížďce po Labi nám paní učitelka rozdala vysvědčení a stali se z nás třeťáci. A teď....HURÁ na prázdniny!!!!!

Známky uzavřeny, prázdniny za dveřmi, tak proč si trochu neužít. Ve středu 28. 6. 2017 jsme my osmáci vyrazili za zábavou do Milovic u Mladé Boleslavi. Neodradila nás dvouhodinová cesta vlakem ani téměř tříkilometrové putování k bráně parku Mirákulum. Pak to začalo… Několik hodin na obří trampolíně, v chodbách tajemného podzemí, mezi vodotrysky vodního světa, na houpačkách a klouzačkách či mezi zvířaty v kontaktní zoo, vše štědře zajedeno pizzou a zapito malinovkou. Že jsme na to trochu velcí? To může říct jen ten, kdo neokusil. Když pak po třicetistupňovém horku přijde vítaná průtrž mračen, nezáleží tak na tom, kdo z nás si s sebou vzal plavky a kdo je zapomněl doma, protože trampolíně přeměněné v brouzdaliště nikdo z nás odolat nedokáže. 

Někdo na kole – my „pěškoklusem“

Zatímco někteří z nás se v pátek 23. 6. 2017 oddávali cyklojízdě, většina osmáků se spolehla na své vlastní nohy. Dlouhé stoupání na Chlum vypadalo nekonečně, ale někteří nasadili vražedné tempo poklusu, aby pak mohli povzbuzovat rozvážnější členy výpravy, kteří zvolili tempo odpovídající poklidné nedělní procházce. Z kamenné rozhledny jsme obhlédli okolí a po krátké svačince došlo i na schovávanou. Při zpáteční cestě někteří zvolili delší a o to horší zkratku, ale nakonec jsme se šťastně shledali před školou. 

Strana 1 z 108
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

administrace