pondělí, 26 červen 2017 20:08

STŘÍBRO Z MLADÉHO ZÁCHRANÁŘE 2017!!

Družstvo žáků naší školy ve složení Petra Bartošová, Viktorie Strnadová, Zdeněk Martinec a David Šíma se zúčastnilo okresního kola pohybově vědomostní soutěže pro děti z 2. stupně základních škol v oblasti Ochrany člověka za mimořádných událostí a běžných rizik – Mladý záchranář  2017

Soutěž proběhla v děčínské požární stanici Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Soutěžilo se v disciplínách: požární prevence, činnost při mimořádné události, nahlášení události, test všeobecných znalostí, otázky z dopravní tématiky BESIP, znalost hasebních látek a přenosných hasicích přístrojů, obsah evakuačního zavazadla, požární útok na terč, vázání uzlů, první pomoc.

Po zvládnutí všech disciplín se výše jmenovaní umístili, ve velké konkurenci jedenácti družstev, na krásném 2. místě.

Gratulujeme!

pondělí, 26 červen 2017 11:14

Dopoledne na Mariánské louce

Jelikož se žáci 2.C nedávno vrátili ze školy v přírodě, neplánovali jsme již žádný výlet. Ale příznivá předpověď počasí rozhodla za nás. A tak jsme si udělali krásné sportovní dopoledne na Mariánské louce. Svačina v přírodě chutnala hned jinak než ve třídě. Houpačky nalákaly všechny děti. Měli jsme míče, létající talíře, bumerangy. Děti si zaběhaly, užily si přírody. Na závěr jsme to vzali přes cukrárnu a život si osladili kopečkem báječné zmrzliny, mňam!

pondělí, 26 červen 2017 06:35

Posezení u Vondráčků

Již po čtvrté se 4. B sešla na konci školního roku na malé posezení na zahradě u Vondráčků. Přišli rodiče s dětmi a užili si to. Dospělí probrali školní i neškolní problémy a starosti a děti řádily na zahradě. Sluníčko pěkně svítilo, na grilu se připravovalo různé masíčko a klobásky a stoly nabízely různé pohoštění, jak z ovoce, pečiva, sladkostí a nápojů. Příští rok se sejdeme již naposledy. Těšíme se na léto a prázdniny.

neděle, 25 červen 2017 14:15

Krásný Studenec

Na pěší výlet jsme se vydali v úterý 20.června. Amálčina maminka pro naši třídu připravila trasu, vymyslela úkoly sportovní i vědomostní a na konci cesty na nás čekal poklad. Sladkosti, svítící náramky, nanuky. Byli jsme ušlapaní, unavení a zmožení velkým vedrem,ale všem se výlet moc líbil. Amálčině mamince moc děkujeme za super dopoledne!!

úterý, 20 červen 2017 09:04

Mladý ekonom

V úterý 13. 6. se vybraní žáci 8. ročníku – B. Kroupová, R. Zelenková, Vo Tran Cao zúčastnili krajského kola soutěže Mladý ekonom Ústeckého kraje, kde obsadili 3. místo. Soutěž pořádala Obchodní akademie v Ústí nad Labem pod záštitou náměstka hejtmana Mgr. Bc. Petra Šmída. Nejprve tým soutěžil ve znalostním testu z finanční gramotnosti a poté žáci řešili modelový příklad „Až mi skončí dobré časy u maminky“, který následně prezentovali. Všem žákům patří poděkování za výbornou přípravu a velká gratulace.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep