úterý, 27 listopad 2018 14:25

Starší futsalisté vítězní, mladší čtvrtí

ZŠ Dr. M. Tyrše Děčín zorganizovala první kolo Školní futsalové ligy 6. – 7. a 8. – 9. tříd.

Do turnaje kategorie 6. – 7. tříd se vedle pořádajícího týmu přihlásily ještě ZŠ Máchovka, ZŠ Kamenická, ZŠ Horní Police a ZŠ Benešov. Hrálo se v naší krásné hale s umělým povrchem.

Naši kluci dvakrát remizovali, dvakrát prohráli a skončili na čtvrtém místě.

Sestava: Matěj Macák, Petr Hruška, Kryštof Čejka, Petr Slánský, Natálie Procházková, Pavel Charouzd, Lukáš Hanzl

Do turnaje kategorie 8. – 9. tříd se vedle pořádajícího týmu přihlásily ještě ZŠ Máchovka a ZŠ Kamenická.

Naši starší futsalisté s přehledem vyhráli oba zápasy, podali opravdu kvalitní výkony a zajistili si postup do druhého kola, které proběhne v prosinci opět v naší hale.

Sestava: Dominik Buchal, Matěj Bednář, Samuel Ridl, Daniel Bojčev, Jakub Stránský, Matěj Hollmann, Filip Tran.

K úspěchu moc gratulujeme a držíme palce v dalším kole!!!