středa, 22 listopad 2017 09:40

Vítězný postup malých florbalistů na kraj

Stejně jako dívky před 14 dny, tak i kluci postoupili do krajského kola v největším florbalovém turnaji v ČR pro žáky 1. stupně ZŠ. Stejně jako dívky tak i kluci prošli bez ztráty kytičky. Poradili si jak s Verneřicemi, Šluknovem, ZŠ Březovou a Jiříkovem. Hra samotná měla ještě hodně much, byla však vidět poctivá dřina z ranních tréninků, na který kluci měli skvělou docházku. I přes vysoké výhry si kluci v průběhu zápasu neustále fandili, to bylo oproti jiným týmům vidět na první pohled. Kluci přípravou na turnaj a samotným turnajem žili. „Toho si cením více než vysokých výher,“ dodal trenér Štěpánek. V lednu kluky stejně jako holky čeká krajské finále. Do něho je potřeba dále pracovat na ranních trénincích.

Výsledky:
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše : ZŠ Verneřice 11:6
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše : ZŠ Šluknov 11:0
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše : ZŠ Březová 12:3
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše : ZŠ Jiřikov 8:5

Sestava:
Krtil, Bartoš, Elznic F., Elznic J., Duda, Rathouský, Soukup, Slánský, Vondráček, Strnad, Pešek, Zelenka, Frček, Fröhlich

Ing. Tomáš Štěpánek