Soňa Milerová

středa, 02 květen 2018 09:04

1.B v Praze

Ve čtvrtek 26. dubna se žáci 1.B vydali na celodenní výlet do Prahy. Velkým zážitkem byla návštěva Planetária, kde zhlédli film o noční obloze Anička a Nebešťánek. Ještě více se děti těšily na skleník Fata Morgana, ve kterém obdivovaly jednak velké masožravky, ale především krásně zbarvené tropické motýly. Děti si výlet velmi užily a po návratu domů měly jistě o čem vyprávět.

Vážení rodiče,

v termínu od 7.6. – 20.6.2017 (tzn. 12 dní pobytu + 2 dny na dopravu 14/12)  pojedeme  do Biogradu na Moru – kemp Park Soline - v Chorvatsku. Cena 6 490,- Kč zahrnuje: pobyt s plnou penzí (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), ubytování v mobilních domech a dopravu. Dospělí ještě platí pobytovou taxu 40,- Kč/den. Platba by proběhla ve 3 splátkách - do Vánoc 1 490,- Kč, do konce února 2 500,- Kč a do konce dubna doplatek 2 500,-Kč (+ 480,- Kč pobytová taxa).

Zbývá 15 míst ze 67, v případě většího zájmu rozhoduje doba podání přihlášky.

Bližší informace u třídní učitelky 5.B Milerové – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 777067118

neděle, 09 říjen 2016 19:40

5.B ve světoznámých lázních

Jeden měsíc nového školního roku uplynul a 5. B potřebuje "relax". Kde jinde nabrat nové síly než v lázních, a tak hurá do Karlových Varů. Cesta vlakem vedla nejdříve do porcelánky Thun, kde jsme si vyzkoušeli zdobení hrníčků. To nás moc bavilo, ale přeci jen jsme byli zvědaví, jak to vypadá v nejznámějším lázeňském městě. KARLOVY VARY – tam jsme si to opravdu užili. Jako první nás čekal nákup lázeňských pohárků, aby nám nic nebránilo procházet se po kolonádě a ochutnávat prameny – některé se daly pít, některé nic moc, ale chuť nám spravily ještě teplé lázeňské oplatky. Mňam! Naší pozornosti neunikl ani luxusní Gradhotel Pupp a hotel Thermal, kde se koná filmový festival. Vyfotili jsme se před pískovou sochou Karla IV. a samozřejmě před nejznámějším pramenem Vřídlem. Lanovou dráhou Diana „zubatkou“ jsme vyjeli na rozhlednu Diana a po zdolání 150 schodů jsme si prohlédli Karlovy Vary z výšky. Pak ještě Motýlí dům Diana, pár zhoupnutí a sklouznutí na dětském hřišti a cesta domů. A co říct na závěr? Bezva výlet!