úterý, 09 únor 2016 11:50

Lyžování v rakouských Dolomitech

Od soboty 30.1. do čtvrtka 4.2. si naši žáci 5.A a 6.B užívali sluníčka, sněhu, dlouhých a širokých sjezdovek a hlavně hodně legrace na svazích rakouských Alp. Počasí nám opravdu přálo, jídlo bylo výtečné a lyžování nemělo chybu. Opět jsme se zdokonalili, jak v dlouhých obloucích, tak v carvingu. Uchvátila nás nejen panoramata na vrcholcích těchto velehor, ale i tunel uprostřed sjezdovky zakončený skluzavkou.

Největší radost máme z toho, že se nikomu nic nestalo, všichni jsme si to náramně užili a v ranních hodinách se s úsměvem vítali s našimi rodiči. Obrovské díky patří všem dospělákům, kteří se o nás po celou dobu starali, učili nás, jak překonat strach z výšky, nebát se v kabinkové ani na sedačkové lanovce a v neposlední řadě nás opět mnohému naučili. Bylo to vážně krásné.

Domů se nám většinou nechtělo, ale všechno krásné musí jednou skončit. Tak snad zas někdy ………….Děkujeme