čtvrtek, 01 červen 2017 15:28

Florbalový přátelák

Další týden, další přátelák. Tentokrát bylo přichystáno přátelské utkání borců z druhé třídy proti mladší skupině florbalového kroužku pod DDM. Naši druháci byli sice o něco mladší, ale svou bojovností se soupeři minimálně vyrovnali. Zápas naši zelenobílí nezačali dobře (0:6), ale postupem času se hra zlepšovala. Od druhé čtvrtiny se začala vlnit i síť hostujícího brankáře. Napínavý závěr však dopadl o chlup lépe pro kroužek, když vyhrál o jeden gól 13:12. Školní reprezentanti však ze své stíhací jízdy byli nadšeni. Krásný zápas jsme zakončili samostatnými nájezdy, které byly dech beroucí, když rozhodla až 15. série ve prospěch DDM. Náladu v závěru akce jsme navíc zvedli zlatými medailemi. Další a poslední akcí bude 13. 6. turnaj pro dívky 1. stupně.

Přečtěno: 2008 x