pondělí, 27 únor 2017 06:40

Únor ve Školním klubu

V únoru byl Školní klub nabitý zážitky. Věnovali jsme se zvířatům, tvoření a oddávali jsme se turnajům v deskových hrách. Také máme možnost soutěžit v knihovně o knižní ceny!

Na začátku měsíce jsme pracovali na projektu o polárních zvířatech. Nechali jsme se inspirovat vysokými teplotami a zajímalo nás, díky čemu, zvířata v polárních oblastech tak snadno přežijí. Použili jsme internet a knihy. Všechno potom zpracovali na papír a pověsili. Výsledek můžete vidět ve fotkách. Pak přišly na řadu pandy a jejich pomalý a líný život. Na projektech pracovali žáci hlavně čtvrtých tříd.

Také jsme si vystavili narozeniny všech nás klubových, abychom věděli,kdy komu popřát :).

A v neposlední řadě jsme si střihli krátký turnaj ve Člověče, nezlob se !. Sice se někteří z nás zlobili,ale bavilo nás to moc. Vítězem se stal Ondřej Fiala ze 4. B.

A to je všechno od nás z podkroví. Váš Školní klub :)