středa, 24 květen 2017 07:25

Potřetí zlatí na Olympiádě školních družin

Ve čtvrtek 18. května se nám splnilo, v co jsme tajně doufali. Již potřetí za sebou naše družstvo Klokanů ve složení Vašek Tůma z 1. A, Jáchym Jiruš z 1. B, Jonáš Horák z 2. B, Marek Houška z 2. B, Kryštof Kotek z 2. B, Saša Lažanský z 2. B a Laura Prachová z 2. B získalo zlato na Olympiádě školních družin. Patří jim velká gratulace a poděkování za krásné výsledky, zvláště pak Lauře Prachové, která získala zlato společně se Sašou Lažanským a Jonášem Horákem ve štafetě, další zlato v běhu na 50 metrů a bronz ve skoku do dálky z místa. Dále chceme moc poděkovat rodičům za jejich skvělou podporu a také panu Jakubovi Houškovi za dodané fotografie. Už se těšíme na další, již devátý ročník Olympiády školních družin!