Ve středu 13. května se naši páťáci zúčastnili okresního kola ve vybíjené.
V silné konkurenci devíti základních škol se kluci z 5. A a 5. B umístili na krásném 2. místě.
I přes chladné a lehce deštivé počasí to děti zvládly na výbornou a zaslouží si velkou pochvalu.
Družstvo hrálo ve složení:
Naty Kučerová, Adam Struk, Vojta Koštíř, Toník Vaníček, Ondra Nádvorník, Toník Malec, Táda Turčínek, Jára Suchánek, Pepa Šíf, Šíma Kurel a Pepa Hloušek. Všem páťákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
LD
Okresní kolo ve vybíjené
Veronika Levá
Zobrazení: 48
Škola má velmi dobrou pověst u veřejnosti jako škola s individuálním přístupem k žákům