zapis skola

neděle, 24 březen 2019 22:59

Postup do krajského kola v gymnastice!

Postup do krajského kola v gymnastice, které se koná 27. března v Ústí nad Labem vybojovalo družstvo starších dívek a starších chlapců. Mladší žákyně skončily ve velké konkurenci na druhém místě.

V soutěži jednotlivců byla v mladších žákyních nejúspěšnější Hana Hašková, která získala bronzovou medaili. V kategorii starších žákyň skončila na druhém místě o pouhou jednu desetinu bodu Táňa Toušková.

V kategorii starších chlapců vyhrál Filip Chovanec a Břetislav Šváb obsadil krásné třetí místo.

Mladší žákyně : Hana Hašková, Nela Podařilová, Stela Libichová, Viktorie Budianu, Aneta Ševčíková, Eliška Švarcová, Anna Kurelová, Anna Hodboďová

Starší žákyně : Táňa Toušková, Anna Libichová, Hana Mrázková, Nikola Rusnáková, Anja Ernekerová, Kristýna Kulišová

Starší žáci : Filip Chovanec, Břetislav Šváb, Matěj Hollmann

Všem reprezentantům naší školy gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole!!!