zapis skola

úterý, 06 listopad 2018 07:05

Halloween 9.A

Dne 26. 10. 2018 přespávali deváťáci ve škole. Přišli takřka všichni a myslím, že jsme se dobře bavili.

Nejprve jsme si zahráli několik moderních deskových her. K dispozici byly jak složitější (např. Ticket to Ride, nebo King od Tokyo), tak jednodušší (karetní Exploding Kittens, či Zombie Dice). Hry byly co nejvíce laděny do „Halloweenské“ atmosféry. S  tvorbou atmosféry pomohl také pan školník, který děti provedl katakombami, a my jsme mu za to vděční. Je pěkné, že je ochotný se takto pozdě večer dětem věnovat.

Nakonec se děti navečeřely, připravily se na spaní a podívaly se na děsivý film. Vzhledem k tomu, že příšerná příšera útočila jen tam, kde nebylo světlo, škodolibě jsem zhasnul na chodbě. Na toaletu si tak došli jen ti nejodvážnější.

Snídaně, ranní úklid a rozchod byl pak jen ospalou tečkou za příjemným večerem.