čtvrtek, 05 květen 2022 12:29

Sedm výher přineslo zlato v přehazované

Na začátku turnaje jsme si vylosovaly šťastnou sedmičku a ta nás dovedla až ke zlatu. Ve velké konkurenci jedenácti týmů vybojovalo družstvo mladších žákyň ve složení Anežka Žáčková, Viktorie Šímová, Adéla Divišová, Amálie Albrechtová, Laura Prachová, Karin Borovičková a Lada Dropková zlaté medaile v okresním turnaji v přehazované, který proběhl ve čtvrtek 21. dubna na ZŠ Březová.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin po šesti. Všech pět týmů ze skupiny naše dívky porazily a postoupily z prvního místa do finálových bojů nejlepších čtyř týmů turnaje. V boji o finále se utkaly se ZŠ Varnsdorf. K naší obrovské radosti jsme tento obávaný tým porazily a čekaly, kdo bude druhým finalistou. Čekal na nás tým ze ZŠ Komenského. Ze začátku jsme se přetahovaly o každý bod, ale potom naše dívky předvedly neskutečnou bojovnost a zároveň zachovaly klid, nezalekly se velmi silného soupeře a jednoznačně vyhrály.

Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.