foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

neděle, 19 březen 2017 18:24

Okresní kolo v gymnastice: 5x zlato, 2x stříbro, 1x bronz a postup do krajského kola!!!

Napsal(a)

Při vyhlašování výsledků a předávání medailí byla naše škola jmenována suverénně nejčastěji. Zlaté medaile v soutěži družstev si odnesli mladší žákyně, starší žákyně i mladší žáciStarší žáci skončili na druhém místě.

Táňa Toušková a Tereza Rádlová vybojovaly zlaté medaile i v soutěži jednotlivkyň.  Adéla Pechancová obsadila ve velké konkurenci 2. místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Nela Honová.

V kategorii chlapců byl nejúspěšnější Filip Chovanec, který skončil v soutěži jednotlivců na 3. místě.

Postup do krajského kola, které se bude konat 27. března v Ústí nad Labem, si svými propracovanými a pečlivě natrénovanými sestavami vybojovaly dívky: Tereza Rádlová, Adéla Pechancová, Táňa Toušková a Nela Honová.

Mladší žákyně : Táňa Toušková, Nela Honová, Anna Libichová, Viktorie Špringerová, Nikola Rusnáková, Rozálie Fialová

Starší žákyně : Terezá Rádlová, Adéla Pechancová, Adelaide Barsella, Anna Nováková

Mladší žáci : Filip Chovanec, Břetislav Šváb, Matěj Holman

Starší žáci : František Horáček, Saša Rauscher, Adam Zontág, Michal Mansfeld

Všem zúčastněným gratulujeme a dívkám přejeme hodně štěstí v krajském kole!!!

Přečtěno: 2144 x