^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 551
středa, 24 červen 2015 02:00

Kola pro Afriku a nejenom 28 darovaných kol!

Napsal(a)

Sběrné místo na naší škole pro společnost Kola pro Afriku bylo znovu otevřeno v květnu 2015. Za pouhých 30 dní sběru bylo dárci z celého okolí věnováno 28 kol.

Víte jakých? Od úplně nejmenších pro malé děti a školáky až po kola pro dospělé. Objevila se kola sportovní, horská i cestovní. 23. 6. 2015 byla kola naložena a odvezena do Ostravy Koblova.  Žáci naší školy pro děti v Gambii připravili i šest velkých krabic plných školních pomůcek (sešitů, tužek, pastelek), přibalili dárky pro radost (samolepky, čepice a náramky). V dalších dvou krabicích byly nepoužité autolékárničky a obvazový materiál, který bude darován do gambijských nemocnic. Společně se všemi dárci z Děčína se nám opakovaně podařila krásná akce. Moc za ni všem děkujeme!!!  Těšíme se na další sběr, který je naplánovaný na jaro 2016!

Číst 1479 krát

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace