^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 22 květen 2023 20:25

Prvňáci v Městské knihovně Děčín

Napsal(a)
Žáci 1. B si prohlédli Městskou knihovnu Děčín. Byli seznámeni s řádem těchto prostor. Líbila se jim nejedna kniha, kterou si s rodiči přijdou vypůjčit. Někteří žáci byli v knihovně poprvé a brzy ji navštíví znovu. Dále jsme měli možnost shlédnout vyhlídkovou střešní terasu, která je přístupná pouze skupinám škol. Tímto bychom chtěli poděkovat paní knihovnici za milé uvítání a provedení prostor této krásné architektury. Žáci 1. B si prohlédli Městskou knihovnu Děčín. Byli seznámeni s řádem těchto prostor. Líbila se jim nejedna kniha, kterou si s rodiči přijdou vypůjčit. Někteří žáci byli v knihovně poprvé a brzy ji navštíví znovu. Dále jsme měli možnost shlédnout vyhlídkovou střešní terasu, která je přístupná pouze skupinám škol. Tímto bychom chtěli poděkovat paní knihovnici za milé uvítání a provedení prostor této krásné architektury.
Přečtěno: 87 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace