^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pátek, 19 květen 2023 13:15

QUESTERLAND

Napsal(a)

Ve čtvrtek 18.5.2023 navštívili žáci 9. ročníků únikové hry QUESTERLAND v Praze, kde rozděleni do pěti skupin objevovali četná tajemství zvolené hry a řešili záhadné úkoly. Žáci si mohli vybrat z nabídky dvou Čarodějnických škol magie a kouzel, Nástrahami Moriartyho fantoma, Hvězdným elementem a Apokalypsou 2213. Každá hra probíhala v několika komnatách, které se otevíraly postupně po splnění jednotlivých úkolů. Žáci spolupracovali a aktivně používali anglický jazyk, k dispozici byla i pomoc ve formě nápovědy v angličtině i češtině.

Přečtěno: 44 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace