^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


zapis skola

pátek, 03 březen 2023 14:17

ZÁPIS K POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZCE

Napsal(a)

Vážení rodiče,
zápis k povinné školní docházce od 1. 9. 2023 se uskuteční 14. 4. 2023 v přístavbě ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín 2, Vrchlického 630/5 dostupné nejlépe z Vokolkovy ulice. K zápisu se dostanete po šipkách „ZÁPIS“.

Jsme rádi, že máte zájem o naši školu, ale vzhledem k velkému zájmu rodičů nemůžeme místo pro Vaše dítko zaručit. Přednost při přijímání mají děti z naší spádové oblasti, kterou stanovuje MM Děčín. V případě, že nejste z naší spádové oblasti, je vhodné se dostavit k zápisu i na Vaši spádovou školu, abyste měli povinnou školní docházku zajištěnu.

U zápisu je třeba doložit rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce žáka. Dokumenty Žádost o přijetí k plnění povinné školní docházky a Přihláška k zápisu k  povinné školní docházce musí podepsat oba zákonní zástupci (matka i otec), a to i v případě rozvedených rodičů. Oba dokumenty dostanete k vyplnění přímo u zápisu, nebo si je můžete stáhnout z webu naší školy. Pokud se v den zápisu nemůže jeden ze zákonných zástupců dostavit, stáhněte si oba dokumenty (viz. přílohy dole) a přineste je k zápisu již podepsané z domova. Je možné dokumenty doma vyplnit a administrativní část zápisu tak urychlit.

Stejně tak si můžete stáhnout dokumenty Žádost o odklad školní docházky a Žádost o zařazení do přípravné třídy, pokud již máte Vy, učitelky z mateřské školky nebo pracovníci školského poradenského zařízení informaci o tom, že by takový krok byl pro Vaše dítě vhodný.

V obou těchto případech musíte (stačí dodatečně) k žádosti připojit doporučení školního poradenského zařízení a vyjádření dětského lékaře.

K zápisu je nutné elektronické přihlášení v internetové aplikaci zápisy on-line. Žádáme o vyplnění všech údajů v aplikaci zápisy on-line a dodržení zvoleného času. Z aplikace je také možné přihlášku k zápisu vygenerovat a vytisknout. I tato přihláška je platná, pokud je podepsána oběma zákonnými zástupci.

V případě problémů a nejasností se můžete obrátit na tel. 731 780 520 (zástupce ředitele J. Medek).

Pro zájemce přikládáme informace o vhodném způsobu rozvoje dítěte - Společně do školy.

 

ZÁPIS ON-LINE OD 6.3.2023
(klikněte na odkaz)

Přečtěno: 311 x

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace