^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 10 leden 2022 14:40

Předvánoční procházka VII. C s rekordem?

Napsal(a)
VII. C na Kvádrberku VII. C na Kvádrberku Veronika Povová

Než jsme se na delší dobu rozloučili se školou a šli si užít vánoční prázdniny, ve středu 22. prosince 2021 jsme vyrazili na předvánoční procházku. Sváteční den začal posezením ve třídě, předáním dárečků a ochutnáváním cukroví. Poté jsme vyrazili, nejdříve na nedalekou Stoličnou horu (Kvádrberk), kde už někteří potřebovali doplnit energii svačinou, pak na vyhlídku Labská stráž a naučnou stezkou o kaňonu Labe do Ludvíkovic. Po občerstvení v místní samoobsluze následovala zpáteční cesta, a to po zelené turistické stezce. Přibližně desetikilometrový výlet vcelku náročným terénem jsme si užili. Jedna z nás možná dokonce vytvořila světový rekord v padání na zem, když se jí to za několik málo hodin podařilo přesně dvacetkrát. :-)

Číst 50 krát

Archiv starších článků

Seznam starších článků z archivu

Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace