ZŠ DR. MIROSLAVA TYRŠE - ZŠ Dr. Miroslava Tyrše
Martina Honová

Ve čtvrtek 2.2.2023 navštívily děti 7. ročníků únikové hry QUESTERLAND v Praze, kde rozděleni do pěti skupin objevovaly četná tajemství zvolené hry a řešily záhadné úkoly. Děti si mohly vybrat z nabídky dvou Čarodějnických škol magie a kouzel, Nástrahami Moriartyho fantoma, Hvězdným elementem a Apokalypsou 2213. Každá hra probíhala v několika komnatách, které se dětem otevíraly postupně po splnění jednotlivých úkolů. Děti spolupracovaly a aktivně používaly anglický jazyk, k dispozici byla i pomoc ve formě nápovědy v angličtině i češtině.

pátek, 19 květen 2023 13:15

QUESTERLAND

Ve čtvrtek 18.5.2023 navštívili žáci 9. ročníků únikové hry QUESTERLAND v Praze, kde rozděleni do pěti skupin objevovali četná tajemství zvolené hry a řešili záhadné úkoly. Žáci si mohli vybrat z nabídky dvou Čarodějnických škol magie a kouzel, Nástrahami Moriartyho fantoma, Hvězdným elementem a Apokalypsou 2213. Každá hra probíhala v několika komnatách, které se otevíraly postupně po splnění jednotlivých úkolů. Žáci spolupracovali a aktivně používali anglický jazyk, k dispozici byla i pomoc ve formě nápovědy v angličtině i češtině.

pondělí, 06 březen 2023 13:26

Lyžařský kurz

Kdo by neměl rád zimní sporty? V termínu od 25.2. do 4.3.2023 se žáci 7.-9. ročníků účastnili lyžařského kurzu v lyžařském areálu Černá Hora, během kterého byla navázána mnohá nová přátelství. Ti žáci, kteří stáli na lyžích či na snowboardech poprvé udělali neuvěřitelný pokrok a ve druhé polovině kurzu si již zajezdili na všech typech vleků a červených sjezdovek. Díky, pane učiteli Kroupo. Méně zkušení lyžaři se báječně rozjezdili a zlepšili si techniku lyžování díky paní učitelce L. Novákové a zkušení lyžaři předvedli své umění a dále se zdokonalili ve své jízdě zásluhou paní učitelky Holešovské. Snowboarďáci utvořili díky paní učitelce Plíškové vlastní skupinu. Sněhové podmínky i počasí jsme měli „na objednávku“ – po prvních dnech sněžení nás zbytek pobytu hřálo sluníčko a nad hlavami zářila modrá obloha. Nechyběl ani pěší výšlap na Černou horu, pytlovačka a společný závěrečný rozlučkový večer. Speciální díky paní učitelce Holešovské za skvělou organizaci celé akce.

úterý, 21 únor 2023 09:12

QUESTERLAND