Bezpečně na kole

Na půdě školy proběhla ve čtvrtek akce Bezpečně na kole. I naše třída se zúčastnila. Pod dohledem pracovníků této akce si žáci vyzkoušeli jízdu na kole po rovině, do zatáček a ti zdatnější i přes překážky. Také shlédli film o jízdě na kole a zopakovali si všechna pravidla správné a bezpečné jízdy. Po zimní sezoně se tak připravili na léto na kole. Snad dojedou všichni do svého cíle bezpečně.

Světový den zdraví

V minulém týdnů 3. B prožila 7. dubna ve znamení zdravé výživy. Připomněli jsme si Světový den zdraví svačinkami od rodičů, kde jsme obodovali jejich obsah. Také nám z agentury "Ovoce a zelenina do škol" poslali krabici plnou exotického ovoce. Rozdělili jsme si ovoce a vše ochutnali. Vyhledali jsme názvy některého pro nás neznámého ovoce a pak jsme naše dopoledne zakončili plaveckým výcvikem.

Termíny třídních schůzek

Třídní schůzky proběhnou ve středu 8. dubna 2015 pro I. stupeň od 16.30 hodin, pro II. stupeň od 17.00 hodin.