Vydávání zápisových lístků

Zápisové lístky pro žáky devátých a pátých ročníků, kteří se ucházejí o studium na střední škole, bude vydávat výchovná poradkyně Mgr. Lucie Plechatá ve dvou termínech, v pondělí 27. 3. od 14.00 do 16.00 a ve středu 29. 3. od 8.00 do 16.00. Zápisové lístky si musí vyzvednout pouze zákonní zástupci proti podpisu v uvedených časech v kabinetě výchovné poradkyně v 1. patře hlavní budovy.

Vážení rodiče žáků devátých a pátých ročníků,

ve středu 1. 3. 2017 je nutné odevzdat přihlášky na střední školy. Všichni žáci, kteří se přihlásili na maturitní obory, a žáci pátého ročníku, kteří se hlásí na osmileté gymnázium, budou vykonávat jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky. Bližší informace o jednotných přijímacích zkouškách naleznete v příloze.

Važení rodiče a žáci devátých ročníků, v níže uložené prezentaci můžete s předstihem získat informace o přijímacím řízení ve školním roce 2016/2017. Informace všem zájemcům ráda podám osobně ve čtvrtek 10. 11. 2016 od 16.00 v aule školy. Mgr. Lucie Plechatá, výchovná poradkyně

Naši nejstarší v TOSu Varnsdorf

Ve čtvrtek 26. 11. a v pátek 27. 11. 2015 se žáci osmých a devátých ročníků vydali na exkurzi do strojírenského podniku TOS Varnsdorf. Od školního roku 2016/2017 zde bude otevřen první ročník střední průmyslové školy. Absolventi strojírenských oborů mohou získat nejen kvalitní vzdělání s finančními benefity, ale i jistotu pracovního místa v TOSu Varnsdorf či ve spřátelených podnicích. Po prezentaci firmy a budoucí školy se žáci prošli po pracovištích TOSu Varnsdorf.

V TECHNICE JE BUDOUCNOST

Vážení rodiče a budoucí absolventi základních škol, zveme Vás na seminář V technice je budoucnost, který se uskuteční 24.11.2015 od  17 hodin v budově VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Slovanská ul., Děčín- Letná.