pátek, 28 duben 2017 11:23

Přijímací řízení - odvolání

Vážení zákonní zástupci a žáci 9. ročníků,

dnes (28. 4. 2017) Cermat předal výsledky jednotných přijímacích zkoušek středním školám. Od dnešního dne tedy bedlivě sledujte webové stránky jednotlivých středních škol. Pokud jste na vámi vybranou školu nebyli přijati a zvažujete odvolání, přikládám k tomuto článku vzor odvolání (v příloze). Připomínám, že do 10 pracovních dnů je nutné odevzdat vyplněný zápisový lístek na zvolenou střední školu. Pokud budete podávat odvolání na první škole, je přesto nutné odevzdat zápisový lístek na školu druhou (v případě. že tam byl žák přijat), protože na vyřízení odvolání má ředitel střední školy ze zákona 30 dní. Za předpokladu, že žák bude přijat na základě odvolání, má právo si vyzvednout zápisový lístek z předešlé školy. Všem přijatým uchazečům blahopřeji.

Mgr. Lucie Plechatá

Družstvo dívek ve složení Tereza Rádlová, Adéla Pechancová, Taťána Toušková a Nela Honová se po nelehkém průběhu soutěže svými výkony probojovalodo republikového finále, které se bude konat 8. dubna v Praze.  Každá z dívek soutěžila v trojboji, který zahrnuje přeskok, bradla a akrobatickou sestavu na prostných. Po součtu všech bodů dívky obsadily nádherné druhé místo a odvezly si tedy stříbrné medaile. Táňa Toušková zazářila i v soutěži jednotlivkyň, kde obsadila krásné 3. místo.

.Vítězkám gratulujeme a přejeme hodně štěstí v Praze!!!

čtvrtek, 23 březen 2017 13:17

Okresní finále v basketbale

V pondělí 20.3. se v tělocvičně naší školy konalo okresní finále basketbalu 8. - 9. tříd. Tým naší školy tvořili: Jáchym Čermák, Vladislav Vrátil, Viktor Weis, František Horáček, Adam Zontág, David Vodička, Matěj Frček, Pavel Kunta. Naši hráči se utkali s nejlepšími z okresu a obsadili krásné 4. místo.

Ve čtvrtek 23.3. následovalo okresní finále kategorie 6. – 7. tříd. V této kategorii se nám dařilo ještě lépe. Hráči ke všem svým utkáním přistoupili velmi zodpovědně a příkladně bojovali a obsadili krásné 2. místo. Stříbrný tým byl složen z těchto žáků: Jan Brož, Matěj Schwarz, Jakub Stránský, Daniel Bojčev, Daniel Dej, David Čermák, Samuel Ridl.

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

pondělí, 20 březen 2017 19:40

Vydávání zápisových lístků

Zápisové lístky pro žáky devátých a pátých ročníků, kteří se ucházejí o studium na střední škole, bude vydávat výchovná poradkyně Mgr. Lucie Plechatá ve dvou termínech, v pondělí 27. 3. od 14.00 do 16.00 a ve středu 29. 3. od 8.00 do 16.00. Zápisové lístky si musí vyzvednout pouze zákonní zástupci proti podpisu v uvedených časech v kabinetě výchovné poradkyně v 1. patře hlavní budovy.

Při vyhlašování výsledků a předávání medailí byla naše škola jmenována suverénně nejčastěji. Zlaté medaile v soutěži družstev si odnesli mladší žákyně, starší žákyně i mladší žáciStarší žáci skončili na druhém místě.

Táňa Toušková a Tereza Rádlová vybojovaly zlaté medaile i v soutěži jednotlivkyň.  Adéla Pechancová obsadila ve velké konkurenci 2. místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Nela Honová.

V kategorii chlapců byl nejúspěšnější Filip Chovanec, který skončil v soutěži jednotlivců na 3. místě.

Postup do krajského kola, které se bude konat 27. března v Ústí nad Labem, si svými propracovanými a pečlivě natrénovanými sestavami vybojovaly dívky: Tereza Rádlová, Adéla Pechancová, Táňa Toušková a Nela Honová.

Mladší žákyně : Táňa Toušková, Nela Honová, Anna Libichová, Viktorie Špringerová, Nikola Rusnáková, Rozálie Fialová

Starší žákyně : Terezá Rádlová, Adéla Pechancová, Adelaide Barsella, Anna Nováková

Mladší žáci : Filip Chovanec, Břetislav Šváb, Matěj Holman

Starší žáci : František Horáček, Saša Rauscher, Adam Zontág, Michal Mansfeld

Všem zúčastněným gratulujeme a dívkám přejeme hodně štěstí v krajském kole!!!

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep