Get Adobe Flash player

V pátek 26.5. se sešli čtvrťáci a páťáci na našem hřišti, aby plnili úkoly připravené studenty Obchodní akademie. Všech 10 stanovišť zvládli během hodiny, a pak změřili síly ve vybíjené. Užili si dopoledne na čerstvém vzduchu a pak už na oběd a domů na víkend.

pondělí, 24 duben 2017 06:41

Okrskové finále McDonald's Cupu

13. 4. 2017 se v Markvarticích konalo okrskové finále McDonald’s Cupu 2017 žáků 4. a 5. tříd. Během velmi chladného dopoledne náš tým odehrál 6 zápasů s celkovou bilancí 3 výhry, 2 remízy a jediná porážka. Díky těmto výsledkům jsme se umístili na 3. místě a zajistili si postup na okresní finále.

Sestava: Procházková Natálie, Zázvorka André, Hruška Petr, Petříček Matyáš, Slánský Petr, Charouzd Pavel, Krtil Kristián, Soukup Jakub, Petřík Alexandr, Jirásko Daniel, Vondráček Filip, Macák Matěj, Mocek Adam.

pondělí, 20 březen 2017 19:40

Vydávání zápisových lístků

Zápisové lístky pro žáky devátých a pátých ročníků, kteří se ucházejí o studium na střední škole, bude vydávat výchovná poradkyně Mgr. Lucie Plechatá ve dvou termínech, v pondělí 27. 3. od 14.00 do 16.00 a ve středu 29. 3. od 8.00 do 16.00. Zápisové lístky si musí vyzvednout pouze zákonní zástupci proti podpisu v uvedených časech v kabinetě výchovné poradkyně v 1. patře hlavní budovy.

Vážení rodiče žáků devátých a pátých ročníků,

ve středu 1. 3. 2017 je nutné odevzdat přihlášky na střední školy. Všichni žáci, kteří se přihlásili na maturitní obory, a žáci pátého ročníku, kteří se hlásí na osmileté gymnázium, budou vykonávat jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky. Bližší informace o jednotných přijímacích zkouškách naleznete v příloze.

neděle, 08 leden 2017 19:26

Všestranný pětiboj pod záštitou ČOV

S osmičlenným týmem složeným ze čtyř dívek – Markéta Jedličková (2003) , Kristýna Škodová (2004) , Anna Kuglerová (2005), Viktorie Budianů (2006)  a  čtyř chlapců – Viktor Weis (2003) , František Kvíz (2004), Matěj Hollman (2005) a Filip Bureš (2006) jsme se vydali  na Ústecký všestranný pětiboj pořádaný Českým olympijským výborem v Ústí nad Labem. Všichni jmenovaní získávali body pro svůj tým v pěti disciplínách: trojskok z místa, hod medicinbalem, leh/sed, skok přes švihadlo a driblování kolem kuželů ve vzdálenosti 10 metrů od sebe.

V pauzách mezi disciplínami jsme mohli vidět vystoupení Jana Webera, který trénuje Footbag & Freestyle Football a je sedminásobným mistrem světa v tomto sportu.  Dále pak děti mohly získat autogram a vyfotit se s plavkyní Petrou Chocovou, která 72x překonala český rekord na různých tratích a je dvojnásobnou mistryní Evropy.

Naše družstvo se neustále pohybovalo mezi třetím a čtvrtým místem, což byl v konkurenci deseti škol z celého Ústeckého kraje krásný výsledek.  Nakonec jsme zůstali těsně pod stupni vítězů, ale i přesto si naši žáci zaslouží poděkování za velkou snahu a výbornou reprezentaci školy.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep