úterý, 15 leden 2019 10:57

Advent v naší třídě

Stejně jako vloni, i letos jsme si na adventní dobu přichystali spoustu akcí. Nejdříve nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky, pak jsme vyjeli do skanzenu v Zubrnicích , kde jsme si připomněli, jak slavili Vánoce naše babičky a prababičky, na vánočních dílničkách jsme si spolu s rodiči vyrobili pěkný výrobek a rozloučili jsme se těsně před Štědrým dnem pohádkou a malou nadílkou.

pondělí, 22 říjen 2018 08:13

Říjnový výlet

A je tu opět říjen a s ním další výlet. Tentokrát jsme se vypravili do planetária v Praze.

neděle, 01 duben 2018 15:14

Drumbeny opět zněly naší školou

Na drumbeny = speciální bubny vyrobené z recyklovaného papíru a překližky si spolu s lektorem Zdeňkem Rolerem zahráli žáci 3.A+B.

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:08

Prosinec v naší třídě

Prosinec byl nabitý událostmi : nejdřív k nám do třídy zavítal Mikuláš se svými pomocníky - čerty a anděly,potom jsme se sešli i s rodiči na vánoční besídce, paní učitelka navštívila našeho spolužáka a kamaráda Honzíka a nakonec jsme oslavili naše "malé Vánoce".

čtvrtek, 28 prosinec 2017 16:03

Boží Dar

11.prosince jsme se vydali prozkoumat,zda na Božím Daru bydlí Ježíšek.

čtvrtek, 14 prosinec 2017 19:50

Josef Lada

Ve čtvrtek 14.prosince jsme si ve třídě připomněli významného českého spisovatele a ilustrátora pana Josefa Ladu. Dozvěděli jsme se zajímavosti z jeho života, prohlédli si knihy, které napsal nebo ilustroval, z některých jsme si přečetli krátké ukázky, zkusili jsme namalovat "ladovské" obrázky a zdobili "ladovské" perníčky.

středa, 13 prosinec 2017 12:41

Boží Dar

Žáci třetích tříd se v pondělí 11. prosince vydali na výlet na Boží Dar. Všichni se těšili na Ježíškovu cestu, plnění úkolů, na spoustu sněhu i dárečky na konci více než šestikilometrové cesty. Vše by bylo v pořádku, jen to počasí si postavilo hlavu. Pršelo a pršelo. Právě proto chci pochválit všechny, kteří to dali, nevzlykali a došli do cíle, i když trochu mokří.

Na fotografiích je vidět, že nám ani déšť nevadil. Další fotografie jsou z 5. prosince, kdy k nám do třídy zavítal Mikuláš a spol. Všichni prý byli hodní, a tak i všichni dostali něco sladkého. Byl to pěkný den.

úterý, 14 listopad 2017 20:11

Překvapení pro rodiče

Je listopad a třídní schůzky se blíží.....a tak jsme spojili příjemné s užitečným. Ve slohu jsme probrali  popis pracovního postupu a hned jsme si to vyzkoušeli v praxi-upekli jsme jablečný závin. A protože ten den byly třídní schůzky,připravili jsme pro rodiče překvapení. Večer na každé lavici čekalo pro maminku nebo taťku nejen "malé vysvědčení", čtvrtletní písemky,ale hlavně báječná, sladká mňamka!