pondělí, 26 červen 2017 06:35

Posezení u Vondráčků

Již po čtvrté se 4. B sešla na konci školního roku na malé posezení na zahradě u Vondráčků. Přišli rodiče s dětmi a užili si to. Dospělí probrali školní i neškolní problémy a starosti a děti řádily na zahradě. Sluníčko pěkně svítilo, na grilu se připravovalo různé masíčko a klobásky a stoly nabízely různé pohoštění, jak z ovoce, pečiva, sladkostí a nápojů. Příští rok se sejdeme již naposledy. Těšíme se na léto a prázdniny.

pondělí, 19 červen 2017 09:40

Čtvrťáci na festivalu

V pátek 16. 6. se čtvrťáci zúčastnili slavnostního zahájení Mezinárodního hudebního festivalu. Na Střelnici se konal již 18. ročník této hudební soutěže. Další vystoupení pak proběhla na náměstí a následně v České Kamenici a v Německu.

V pátek 26.5. se sešli čtvrťáci a páťáci na našem hřišti, aby plnili úkoly připravené studenty Obchodní akademie. Všech 10 stanovišť zvládli během hodiny, a pak změřili síly ve vybíjené. Užili si dopoledne na čerstvém vzduchu a pak už na oběd a domů na víkend.

úterý, 23 květen 2017 18:35

Poslední lekce plavání

Čtvrté třídy úspěšně zakončily poslední lekci plavání v tomto školním roce a domů si odnesly Mokré vysvědčení. Již se těší na plavání další. Nyní již své plavecké zkušenosti a dovednosti vyzkouší někde u vody o prázdninách.

středa, 10 květen 2017 13:58

Po návratu z Mukařova si čtvrťáci pochutnali na ochutnávkovém koši plném exotického ovoce.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep