pondělí, 03 říjen 2016 19:03

Ozdravný pobyt 3.C

Krásnou krajinou národního parku České Švýcarsko se nechali zlákat žáci 3.C a od 19. do 23. září se ubytovali v Doubici v penzionu Hubertus. I když počasí zpočátku příliš nepřálo pobytu venku, stihly se děti vydat na několik procházek do okolí. Na Vápence se dozvěděly, jak se zde dříve zpracovával těžený vápenec, do polí se vydaly k barokní kapli Nejsvětější Trojice a na celodenním výletě se podívaly na lovecké chaty Na Tokáni. Po tomto výletě si děti za odměnu opekly buřty a mohly se povozit na koních. V lese i na hřišti si děti zahrály zábavné hry, které vyžadovaly týmového ducha a dobrou kondici. Všechny děti si zaslouží pochvalu za odchozené kilometry a za krásné ilustrace v deníčcích, které každý den psaly a kreslily.

I počasí se rychle umoudřilo, takže pobyt se vydařil se vším všudy.

V této krajině je stále co objevovat, takže jsme tu určitě nebyli naposledy.

Číst 273 krát Naposledy změněno čtvrtek, 12 říjen 2017 17:45