Get Adobe Flash player

Dne 6.6.2017 se vypravili žáci 3.A, 3.B a 3.C na výlet do Muzea civilní obrany v Ústí nad Labem.

Pro děti zde byl připraven zajímavý program na šesti stanovištích. Postupně se všichni seznámili s historií naší armády, základy zdravovědy, protichemickou obranou, jak se zachovat v případě evakuace. Prohlédli si kryt a také si vyzkoušeli střelbu.

Děti si akci opravdu užily a protože nám přálo i počasí, budou jistě na tento zážitek dlouho vzpomínat.

úterý, 08 listopad 2016 10:10

Třeťáci na turnaji v miniházené

V pátek 4. listopadu se vybraní žáci třetích tříd zúčastnili turnaje v miniházené. Někteří byli na takovém turnaji vůbec poprvé a v prvním zápase se na nich projevila velká nervozita. S přibývajícími zápasy se strach vytrácel a nakonec vybojovali krásné 3. místo.

pondělí, 03 říjen 2016 17:03

Ozdravný pobyt 3.C

Krásnou krajinou národního parku České Švýcarsko se nechali zlákat žáci 3.C a od 19. do 23. září se ubytovali v Doubici v penzionu Hubertus. I když počasí zpočátku příliš nepřálo pobytu venku, stihly se děti vydat na několik procházek do okolí. Na Vápence se dozvěděly, jak se zde dříve zpracovával těžený vápenec, do polí se vydaly k barokní kapli Nejsvětější Trojice a na celodenním výletě se podívaly na lovecké chaty Na Tokáni. Po tomto výletě si děti za odměnu opekly buřty a mohly se povozit na koních. V lese i na hřišti si děti zahrály zábavné hry, které vyžadovaly týmového ducha a dobrou kondici. Všechny děti si zaslouží pochvalu za odchozené kilometry a za krásné ilustrace v deníčcích, které každý den psaly a kreslily.

I počasí se rychle umoudřilo, takže pobyt se vydařil se vším všudy.

V této krajině je stále co objevovat, takže jsme tu určitě nebyli naposledy.

středa, 14 září 2016 07:37

Nabídka zájmových kroužků 2016 - 2017

pondělí, 12 září 2016 06:21

Návštěva ve 3. C

V pondělí 5. září navštívila naší třídu reprezentantka ve vodním slalomu Tereza Fišerová. V hodině tělocviku dětem ukázala své medaile. Také dětem ukázala jak se drží pádlo, jak nepohodlné je sezení v lodi a jaká dřina předchází samotnému závodu. Poté si s dětmi zacvičila a zahrála pohybové hry.

Tereza je letošní juniorskou mistryní světa a mistryní České republiky. Loni obsadila 15. místo na MS dospělých v Londýně. Držíme ji palce do dalších závodů!

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep