neděle, 25 červen 2017 14:15

Krásný Studenec

Na pěší výlet jsme se vydali v úterý 20.června. Amálčina maminka pro naši třídu připravila trasu, vymyslela úkoly sportovní i vědomostní a na konci cesty na nás čekal poklad. Sladkosti, svítící náramky, nanuky. Byli jsme ušlapaní, unavení a zmožení velkým vedrem,ale všem se výlet moc líbil. Amálčině mamince moc děkujeme za super dopoledne!!

neděle, 18 červen 2017 13:49

Škola v přírodě

5 báječných dnů jsme prožili na začátku června v kempu Pecka. Dnů plných soutěží, sportování, písniček, smíchu,dobrého jídla, dobré nálady a pohody. Zažili jsme karneval, stezku odvahy, ohňostroj. Podívali jsme se do továrničky, kde vyrábějí krásné vánoční ozdoby a do továrničky,kde vyrábějí výborné hořické trubičky. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v ZOO ve Dvoře Králové.

čtvrtek, 01 červen 2017 11:30

1.červen - MDD

Jak už je na naší škole zvykem, připravili deváťáci svým mladším spolužákům krásné dopoledne k jejich svátku. Soutěžilo se, sportovalo, tancovalo,odměňovalo,prostě to byla moc prima oslava! Deváťáci, DÍKY!!!!!!!

čtvrtek, 01 červen 2017 10:54

Duben a květen plný aktivit

V dubnu a květnu jsme kromě učení stihli i spoustu vedlejších aktivit: dokončili jsme úspěšně kurz plavání, pozvali jsme rodiče na velikonoční dílničky a společně jsme si vyrobili krásné výrobky, jeden den jsme si odskočili zařádit na skákacím hradě a v městské knihovně nás paní Jolana uvedla do světa keramiky a pod jejím vedením jsme si vyrobili krásného ptáčka.

pondělí, 17 duben 2017 17:54

Honzík

Při kurzu bruslení , a nejen při něm, jsme moc vzpomínali na našeho spolužáka, kamaráda, hokejistu Honzíka Jakeše, který s námi teď nemůže být, protože statečně bojuje s vážnou nemocí. Proto mu jen malujeme obrázky a píšeme dopisy. Všichni mu moc držíme palce a těšíme se, až se zase mezi nás vrátí!

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep