úterý, 04 prosinec 2018 09:14

Podzimní výrobky

Podívejte se, co vše se podařilo vyrobit dětem ze školní družiny během letošního podzimu.

Vážení rodiče!

Prázdninový provoz školní družiny v období vánočních prázdnin 27., 28., 31. 12. 2018 a 2. 1. 2019 zajišťuje Základní škola Děčín 6, Na Stráni. Případný zájem nahlaste kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do 5. 12. 2018.

Děkujeme za spolupráci.

neděle, 25 listopad 2018 19:49

Podzimní vycházky

Díky letošnímu teplému podzimu jsme si se školní družinou vycházek do okolí školy opravdu užili. Naše cesty vedly nejen do lesního parku k housence, dubu nebo na hřiště, ale také třeba na Mariánskou louku. Nabízíme pár fotek k prohlédnutí.

čtvrtek, 22 listopad 2018 08:35

Malujeme písničky

Protože děti z druhých tříd rády malují, připravily si pro ně jejich paní vychovatelky malování písniček. Děti si namalují obrázky k různým písničkám, které si potom společně s hudebními nástroji zazpívají a použijí i jejich namalované obrázky.

čtvrtek, 01 listopad 2018 19:50

Soutěž o krále a královnu přeskoků

Využili jsme krásného babího léta a vyhlásili ve školní družině soutěž přeskoků přes velké švihadlo. Děti pilně trénovaly a úspěchy se dostavily. Královnou přeskoků se stala Kačka Dunovská z 3. A s 234 přeskoky. Opravdovým králem byl vyhlášen Kubík Svoboda z 3. B, který dal přes švihadlo neuvěřitelných 1025 přeskoků. Patří mu velká gratulace.

úterý, 30 říjen 2018 19:46

Malování křídami

Minulý týden si prvňáčci ve školní družině zpestřili svůj odpolední pobyt venku malováním křídami na téma PODZIM. Co vše se jim povedlo namalovat si máte možnost prohlédnout v naší fotogalerii. Pro malé malíře byla připravena i drobná odměna.

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o podzimních prázdninách 29. a 30. října 2018 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD

středa, 19 září 2018 20:18

Sportovní odpoledne ve školní družině

Využili jsme poslední krásné letní dny a v úterý 18. září připravili pro děti ze školní družiny sportovní odpoledne na velkém hřišti. Po splnění čtyř disciplín na ně čekala drobná odměna. Posuďte sami, jak jsme si to společně užili.