Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o podzimních prázdninách 26. a 27. 10. 2017 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

Na podzimní prázdniny 26. a 27. 10. 2017 nabízíme umístění Vašeho dítěte ve ŠD. Prosíme o nahlášení nejpozději do 18. října.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

neděle, 01 říjen 2017 09:00

Sportovní odpoledne

Ve čtvrtek 21. září jsme si ve školní družině trošku zasportovali. Kdo chtěl udělat něco pro své zdraví, dostal kartičku a postupně plnil čtyři disciplíny: hod do dálky, skok z místa, hod na cíl a běh. Po splnění všech úkolů na každého malého sportovce čekala drobná odměna.

pondělí, 25 září 2017 20:40

Dopravní výchova

Ani u nás ve školní družině nezapomínáme na dopravní výchovu. Proto se naši prvňáčkové hned v září  seznámili s nejbližším okolím naší školy. Povídali si o bezpečném přecházení a také si prohlédli a poznávali dopravní značky. Aby si je co nejlépe zapamatovali, hned si je i namalovali.

pondělí, 26 červen 2017 23:33

Kouzelník Waldini

V úterý 20. června nás ve školní družině navštívil se svým vystoupením kouzelník Waldini. Byla to poslední společná akce v tomto školním roce. A jak se říká "to nejlepší nakonec" opravdu platilo. Na to, co nám kouzelník Waldini předvedl, budeme určitě dlouho vzpomínat. Ať už to byly kousky s kartami, živou holubičkou či ztraceným a znovu nalezeným prstýnkem. Největší zážitek určitě měly děti, které se na chvíli staly Waldiniho pomocníky. Na úplný závěr dostalo každé dítě nafouknutý balónek, z kterého kouzelník vytvaroval pejska nebo meč.

neděle, 25 červen 2017 07:53

Naše výrobky

I přes opravdu letní počasí, které v květnu a červnu venku panovalo, našli jsme si ve školní družině chvilku na tvoření. Podívejte se s námi, co vše se nám podařilo vyrobit.

pondělí, 05 červen 2017 07:21

Školní družina na zmrzlině

Děti z 2. C a přípravného ročníku se při úterní vycházce vydaly na zmrzlinu, která je nejen osvěžila, ale i moc chutnala. A protože  měly ještě trochu času, zvládly  i krátkou prohlídku Jižní zámecké zahrady.

Ve čtvrtek 18. května se nám splnilo, v co jsme tajně doufali. Již potřetí za sebou naše družstvo Klokanů ve složení Vašek Tůma z 1. A, Jáchym Jiruš z 1. B, Jonáš Horák z 2. B, Marek Houška z 2. B, Kryštof Kotek z 2. B, Saša Lažanský z 2. B a Laura Prachová z 2. B získalo zlato na Olympiádě školních družin. Patří jim velká gratulace a poděkování za krásné výsledky, zvláště pak Lauře Prachové, která získala zlato společně se Sašou Lažanským a Jonášem Horákem ve štafetě, další zlato v běhu na 50 metrů a bronz ve skoku do dálky z místa. Dále chceme moc poděkovat rodičům za jejich skvělou podporu a také panu Jakubovi Houškovi za dodané fotografie. Už se těšíme na další, již devátý ročník Olympiády školních družin!