úterý, 16 leden 2018 18:39

Komu nejlépe poletí?

Určitě se ptáte, co poletí? No přece papírové vlaštovky,které si naši prvňáčkové ve školní družině minulý týden složili, vybarvili a druhý den ve velké tělocvičně vyzkoušeli, komu nejlépe a nejdále doletí. Koukněte do fotogalerie, kde se můžete také podívat, jak si děti v malé tělocvičně zasportovaly.

Vážení rodiče!

Pokud máte zájem o umístění dítěte v ŠD o pololetních prázdninách 2. 2. 2018 prosíme Vás o nahlášení nejpozději do 26. 1. 2018.

Jarní prázdniny 12. 2. - 16. 2. 2018 zajišťuje ŠD Vojanova, Děčín VIII, případný zájem nahlaste také nejpozději do 26. 1. 2018.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

čtvrtek, 28 prosinec 2017 14:31

Prosinec ve školní družině

Jaký byl? Jedním slovem VÁNOČNÍ. Nejdříve jsme si vyrobili masky a postavičky čertíků. Mikuláše, čerty a anděly si i namalovali. Vánočně si vyzdobili družinu. A aby nám čekání na Vánoce a Ježíška rychleji utíkalo, povídali jsme si o tom, jaké vánoční zvyky a tradice známe a které z nich doma dodržujeme. Nezapomněli jsme ani na své blízké, pro které jsme si připravili různá vánoční přáníčka. Každé oddělení se naučilo jednu vánoční koledu, kterou ostaním dětem v pátek 22. prosince zazpívalo i s hudebním doprovodem. Pak už nezbývalo nic jiného než si popřát krásné Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2018. Jako vždy si vše máte možnost prohlédnout v naší fotogalerii.

Vážení rodiče!

Pro malý počet přihlášených dětí nebude o vánočních prázdninách Školní družina Vojanova ul., Děčín VIII v provozu.

pátek, 08 prosinec 2017 09:57

Stavba domečků v lesním parku

Poslední listopadové pondělí se druháci se školní družinou vydali na pravidelnou vycházku do lesního parku, kde paní vychovatelky vyhlásily soutěž o nejhezčí domeček z přírodnin. Protože se zapojily opravdu všechny děti a jejich stavby byly úžasné, nezbývalo nic jiného, než dát zaslouženou odměnu všem malým stavitelům. Po shlédnutí nám dáte jistě zapravdu.

pátek, 08 prosinec 2017 09:47

Prvňáčci v tělocvičně

Každé úterý má školní družina možnost při nepříznivém počasí místo vycházky jít si trošku zasportovat do malé tělocvičny na naší škole. A protože už nás počasí párkrát vypeklo, prvňáčci toho využili a zahráli si v tělocvičně několik her.

pondělí, 04 prosinec 2017 11:59

Podzim ve školní družině

I v letošním školním roce byl podzim inspirací pro naše výrobky. A tak přišlo na řadu malování, stříhání, lepení, modelování a výsledek? Koukněte a posuďte sami.

Vážení rodiče!

Prázdninový provoz ŠD o vánočních prázdninách  27. 12. 2017 - 2. 1. 2018 zajišťuje ŠD Vojanova, Děčín VIII. Případný zájem nahlaste do 6. 12. 2017 kterékoliv paní vychovatelce.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.