čtvrtek, 21 červen 2018 20:34

Zábavné odpoledne

Ve středu 20. června jsme uspořádali ve školní družině Zábavné odpoledne, které bylo poslední akcí v letošním školním roce. Děti, které měly zájem, dostaly kartičky a postupně obcházely čtyři stanoviště, kde plnily dané disciplíny. Po splnění všech úkolů na ně čekala sladká odměna. Jako vždy máte možnost vše si prohlédnout v naší fotogalerii. Všem přejeme krásné prázdniny!

kolektiv vychovatelek ŠD

pondělí, 18 červen 2018 21:30

Naše výrobky

I přesto, že letošní jaro bylo velmi krátké a rychle se přehouplo do léta, my jarní tématiku nevynechali. Nahlédněte do naší fotogalerie a prohlédněte si, co vše se nám ve školní družině podařilo během března, dubna a května vyrobit.

pondělí, 18 červen 2018 00:01

Park Markétka

Minulý týden navštívily děti ze 3. C se školní družinou Park Markétka podél Wolkerovy ulice. Plnily si zde různé úkoly, které jsou v parku umístěny na dřevěných tabulkách.

pondělí, 28 květen 2018 22:51

Vycházky do lesního parku

Při příznivém počasí chodí naši prvňáčci se školní družinou každé úterý na vycházku do lesního parku. Posuďte sami, že se tam opravdu nenudí a navíc jsou strašně šikovní. Jejich domečky z přírodnin stojí za shlédnutí.

čtvrtek, 24 květen 2018 10:13

Papoušek Ara arakanga ve školní družině

V pondělí 21. května k nám zavítala vzácná návštěva a to pan Jindřich přezdívaný Papoušek. Nepřivezl s sebou jen krásně vybarvené papoušky, ale jako překvapení i opičky, kterým byly teprve tři neděle. Povídání bylo zajímavé, papoušci se nám předvedli také v letu a děti si je mohly dokonce samy nakrmit buď burákovým máslem nebo piškoty. I vy máte možnost si vše prohlédnout v naší fotogalerii.

Vážení rodiče!

Během letních prázdnin zajišťuje provoz v termínu od 2. července do 13. července 2018 ŠD Vojanova, Děčín VIII. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 31. května u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek.

Ve čtvrtek 17. května se konal devátý ročník Olympiády školních družin. V silné konkurenci jedenácti školních družin naše družstvo Klokanů ve složení Pavel Dzuba z 1. A, Lucie Michlová z 1. A, Vít Ledvinka z 2. A, Vojtěch Forró z 2. B, Jáchym Jiruš z 2. B, Jonáš Horák z 3. B a Eliška Vlčková z 3. C vybojovalo již počtvrté za sebou krásné 1. místo! V hodnocení jednotlivých disciplín získal 3. místo v hodu do dálky Jonáš Horák a další 3. místo ve štafetě Vojtěch Forró, Jonáš Horák a Eliška Vlčková. Všem malým závodníkům patří velká gratulace a poděkování za krásný výsledek. A jak dopadne příští již desátý ročník? Uvidíme...

Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o ředitelském volnu 30. 4. a 7. 5. 2018 v provozu.

kolektiv vychovatelek ŠD