čtvrtek, 20 červen 2019 10:57

POZNÁVÁME VEČERNÍČKY

Paní vychovatelky připravily pro děti ze druhých tříd celoroční soutěž v poznávání večerníčkových pohádek. Na závěr byl malý testík s vyhodnocením a nechyběly ani drobné odměny.

čtvrtek, 20 červen 2019 06:08

Jarní výrobky

Ani během jarních měsíců jsme nezaháleli a pilně malovali, stříhali, lepili...A jak to dopadlo? Posuďte sami po shlédnutí naší fotogalerie.

Vážení rodiče!

Během letních prázdnin zajišťuje provoz v termínu od 1. do 12. července 2019 ŠD Na Stráni. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 3. června u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci!

V úterý 14. května se na školním hřišti uskutečnil  desátý  ročník  Olympiády  školních  družin. A ani letos naše družstvo malých  Klokanů  nezklamalo a dokázalo vybojovat již popáté za sebou zlato. Také v jednotlivých disciplínách si děti vedly skvěle. Jakub Svoboda ze 3. B získal zlato v hodu do dálky, Lucie Michlová ze 2. A  stříbro ve skoku do dálky z místa  a další stříbro Jaromír Kanich z 1. B v běhu na 50 m. V  družstvu  Klokanů  byli  dále Jakub Rokos z 1. A,  Jakub Harych ze 2. A a Mathias Ritter ze 3. B. Všem moc gratulujeme a děkujeme za další zlato. Jediné, co nám letos nevyšlo, bylo počasí. Proto další poděkování patří rodičům za jejich podporu a fandění, které ani zima a občasný déšť neodradily, a hlavně pak děkujeme panu Kanichovi za dodané fotky, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

neděle, 19 květen 2019 22:02

Změna platby za školní družinu

Vážení rodiče!

Zrušte si, prosím, od června 2019 příkaz na platbu školní družiny, která bude od září 2019 placena pouze prostřednictvím elektronické peněženky.

Výše úplaty za školní družinu pro školní 2019/2020 je stanovena 1500,- Kč na žáka a je splatná ve dvou splátkách, tj. 750,- Kč do 10. září 2019 na první pololetí a 750,- Kč do 10. ledna 2020 na druhé pololetí.

V případě dotazů se na nás obraťte. Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

sobota, 04 květen 2019 16:52

Druháci na koloběžkách

Minulý týden měly děti z druhých tříd možnost vyzkoušet si na školním hřišti jízdu na koloběžkách, které nám společně s přilbami a zahradním domkem do školní družiny zakoupila škola. Moc děkujeme! Velký dík patří také našim pánům školníkům, kteří nám smontovali, postavili a natřeli zahradní domek, do kterého budeme koloběžky, přilby a také další hračky na ven ukládat.

úterý, 23 duben 2019 08:27

Dravci a sovy

V pátek 12. dubna nás ve školní družině navštívil pan Procházka s výukovým programem Dravci a sovy, který s sebou přivezl celkem devět dravců a sov. Největším byl orel stepní, nejmenším kulíšek nejmenší, kterého jsme si mohli opatrně jedním prstíkem pohladit. Dále jsme měli  jedinečnou možnost vidět z bezprostřední blízkosti výra obecného, puštíka, sovu pálenou, luňáka červeného, sokola,  káně Harrisovu a poštolku obecnou. Děti se zábavnou formou dozvěděly zajímavosti o životě dravců a sov.

neděle, 21 duben 2019 09:21

Svátky jara ve školní družině

V týdnu od 8. do 12. dubna jsme se věnovali svátkům jara, tedy Velikonocům. A tak jsme si připomněli velikonoční zvyky a tradice, velikonoční koledy a také jsme vyráběli různé velikonoční dekorace, které máte možnost vidět v naší fotogalerii.