pondělí, 26 červen 2017 21:33

Kouzelník Waldini

V úterý 20. června nás ve školní družině navštívil se svým vystoupením kouzelník Waldini. Byla to poslední společná akce v tomto školním roce. A jak se říká "to nejlepší nakonec" opravdu platilo. Na to, co nám kouzelník Waldini předvedl, budeme určitě dlouho vzpomínat. Ať už to byly kousky s kartami, živou holubičkou či ztraceným a znovu nalezeným prstýnkem. Největší zážitek určitě měly děti, které se na chvíli staly Waldiniho pomocníky. Na úplný závěr dostalo každé dítě nafouknutý balónek, z kterého kouzelník vytvaroval pejska nebo meč.

neděle, 25 červen 2017 05:53

Naše výrobky

I přes opravdu letní počasí, které v květnu a červnu venku panovalo, našli jsme si ve školní družině chvilku na tvoření. Podívejte se s námi, co vše se nám podařilo vyrobit.

pondělí, 05 červen 2017 05:21

Školní družina na zmrzlině

Děti z 2. C a přípravného ročníku se při úterní vycházce vydaly na zmrzlinu, která je nejen osvěžila, ale i moc chutnala. A protože  měly ještě trochu času, zvládly  i krátkou prohlídku Jižní zámecké zahrady.

Ve čtvrtek 18. května se nám splnilo, v co jsme tajně doufali. Již potřetí za sebou naše družstvo Klokanů ve složení Vašek Tůma z 1. A, Jáchym Jiruš z 1. B, Jonáš Horák z 2. B, Marek Houška z 2. B, Kryštof Kotek z 2. B, Saša Lažanský z 2. B a Laura Prachová z 2. B získalo zlato na Olympiádě školních družin. Patří jim velká gratulace a poděkování za krásné výsledky, zvláště pak Lauře Prachové, která získala zlato společně se Sašou Lažanským a Jonášem Horákem ve štafetě, další zlato v běhu na 50 metrů a bronz ve skoku do dálky z místa. Dále chceme moc poděkovat rodičům za jejich skvělou podporu a také panu Jakubovi Houškovi za dodané fotografie. Už se těšíme na další, již devátý ročník Olympiády školních družin!

čtvrtek, 18 květen 2017 07:35

Vystoupení hudebně-dramatického kroužku

Děti, které navštěvují ve školní družině hudebně-dramatický kroužek si v pondělí 15. května připravily  pro své rodiče a prarodiče vystoupení v aule školy. Zazpívaly jim několik písniček a také předvedly pár vydařených improvizací. Poslední písnička byla určena všem maminkám k jejich nedělnímu svátku.

Fakultní škola PF UJEP

logo ujep