Vážení rodiče!

Pro malý zájem nebude školní družina o pololetních prázdninách v pátek 1. 2. 2019 v provozu.

kolektiv vychovatelek

úterý, 29 leden 2019 16:36

Zimní radovánky

Paní zima ukázala v lednu svou sílu a tak byl leden jak má být mráz a sníh. Proto jsme hned se školní družinou využili sněhové nadílky a při pobytu venku si to pořádně užili.

Při úterní vycházce se prvňáčci se školní družinou vypravili k Zámeckému rybníku nakrmit labutě a divoké kachny. Připravili si pro ně trochu staršího pečiva, ale především granule pro vodní ptactvo. Labutě na rybníku plavaly jen dvě, zato hnědých a barevných divokých kačenek nepočítaně.

Vážení rodiče!

V týdnu od 18. do 22. února 2019 probíhají jarní prázdniny. Provoz zajišťuje ŠD Na Stráni Děčín VI. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 30. ledna u kterékoliv paní vychovatelky.

Kolektiv vychovatelek ŠD.

Vážení rodiče!

Pokud máte zájem o školní družinu během pololetních prázdnin 1. 2. 2019, oznamte to nejpozději do 25. 1. 2019 kterékoliv paní vychovatelce. Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

sobota, 22 prosinec 2018 10:10

PF 2019

Krásné Vánoce a rok 2019 přeje kolektiv vychovatelek.

sobota, 22 prosinec 2018 08:12

Advent ve školní družině

Celý měsíc prosinec jsme se věnovali blížícím se Vánocům, na které se všichni moc těšíme. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tradicích, vánočně si vyzdobili okna školní družiny, malovali anděly, čerty, mikuláše, kapříky, stromečky, ale také vyrobili přáníčka pro své rodiče. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na koledy, které jsme si zazpívali v družině, ale i v lesním parku, kde jsme si zpívání zpestřili zapálením prskavek. Jak jsme si to vše užili, se můžete podívat v naší fofogalerii.

čtvrtek, 20 prosinec 2018 23:16

Vánoční trhy

Ani na letošních vánočních trzích, které proběhly na naší škole 13. prosince, nechyběl prodejní stánek školní družiny. Již po několikáté jsme různé vánoční dekorace a  tradiční Tyršovy utopence prodávali v aule školy, kde si mohli rodiče a prarodiče kromě nákupu i společně se svými dětmi zazpívat vánoční koledy.